1.28 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23505

Guest
Hiressegek Csarnoka
Meg szerencse, hogy epp idoben (miutan mar egy csomo indittatatastol vezerelten, egy kupac Hiressegek Csarnoka elkelt) derul ki, hogy funkcionalisan, es ertekekben teljesen elter attol, mint amiert megvettuk. Na meg az a teny is a szerencsenek koszonheto, hogy osszegyujtott kupak utan valtottam ki, nem pedig gyemantert vett kupakbol.:D Mert akkor ugy erezhetnem,talan jpgosan, hogy ``romlott volt a parizer...`` :D
Talan kicsit elobb kellett volna a szerepet atgondolni, es idoben tajekoztatni a jatekosokat annak tulajdonsagairol a `` meglepetes`` helyett.
Persze,lehet, hogy en tevedek. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Hiressegek Csarnoka
Meg szerencse, hogy epp idoben (miutan mar egy csomo indittatatastol vezerelten, egy kupac Hiressegek Csarnoka elkelt) derul ki, hogy funkcionalisan, es ertekekben teljesen elter attol, mint amiert megvettuk. Na meg az a teny is a szerencsenek koszonheto, hogy osszegyujtott kupak utan valtottam ki, nem pedig gyemantert vett kupakbol.:D Mert akkor ugy erezhetnem,talan jpgosan, hogy ``romlott volt a parizer...`` :D
Talan kicsit elobb kellett volna a szerepet atgondolni, es idoben tajekoztatni a jatekosokat annak tulajdonsagairol a `` meglepetes`` helyett.
Persze,lehet, hogy en tevedek. :)

Sajnos ez van. Rengeteg ilyen dolog van, aminél nem tudják 'normális' szintre belőni a tulajdonságaikat; és utólag állítanak rajta (pedig van béta szerver is, ahol elvileg ki lehetne mindent tesztelni). Ilyen például a nevezetes épületek közül a Colosseum is - eredetileg túl sok medált termelt, ezért visszavették. Most meg már aki újonan kezd egy szervert már meg sem építi, mert amekkora helyet foglal (talán a legnagyobb alapterületű épület - nem néztem utána, csak fejből tippelek), és amilyen bónuszai vannak (maximumon ad annyi boldogságot, mint amennyit más boldogság termelő nevezetesek az első pár szinten), nem éri meg (aki meg már korábban megépítette, az meg így járt). De ez van sok másnál is: amikor egy dologra túl sokan csapnak le, mert jó; akkor azt visszaveszik, mert páran kitalálják, hogy az 'túl jó'. Csakhogy a kutyát nem érdekli, hogy ha nem 'túl jó', csak 'jó', akkor meg lehet, hogy meg sem építették volna sokan (így pedig feleslegesen csináltak valamit, amit már nem lehet visszacsinálni). Pedig jó lenne, ha egyszer netán érdekelné a készítőket...
 

DeletedUser2883

Guest
Az új verzió csak annyival jobb lett, hogy az eddigieknél is lassabb. Kezdi megütni az elviselhetetlen lasúsági szintet. Az újabb és újab épületeken egyre több az amúgy fölösleges apró termeés közbeni animáció. Eleinte csak épületenként egy volt. Aztán jött a kikapcsolható füst-animáció. Majdan a kikapcsolhatatlan többes animok. Miért kell ilyesmivel agyonverni a játék évezhetőségét? A céhes kontinenstérkép ebből a szempontból még nagyobb katasztrófa!!! Nem elég, hogy sokszor percekrebeáll, de a továbbra is értelmetlenül favorizált "Új üzenet" nevű játékosdühitő ficsör ki is akasztja.
A té fejlesztőknek talán ezen eventek kikapcsolhatóságán, a játék használhatóságának javitásán kellene agyalni, és nem telitömni olyasmivel, amik miatt sokan abbahagyják.
 

DeletedUser22490

Guest
Tisztelt fejlesztőség!
Egy nagyon égető problémára szeretnék rávilágítani, amivel eddig azért nem foglalkoztam, mert vártam türelmesen, hogy kijavítják; Ez pedig a lassan irreálissá fokozódó VÉDELMI BÓNUSZ
Nem tudom mi azzal a cél, hogy tucatjával nyerhetőek pl. az őrlángok minden Eventben ami kezdi erősen eltolni a játékegyensúlyt. Mivel a támadó bónuszt SEMMI nem növeli tovább, viszont az őrláng kapásból 4%-ot ad, ami ugye a régi 5%-os támadó-bónuszhoz lett igazítva, ami most ugyebár 3%, és ebből max +90-et lehet összeszedni, három kimaxolt nevezzetessel (nem kevés Fp-ért) míg pl. az őrlángok begyűjtési lehetősége csak nem akar megszűnni, a védelmi bónuszukat pedig rég vissza kellett volna fokozi 2%-ra!
Jó régóta játszom már, pontosan tudom, hogy a gép ellen még komoly védelmi bónuszok ellenére is simán lehet nyerni, csakhogy nem mindegy, hogy 200%-os játékosokkal vagy körülvéve, vagy 20-30-asokkal! Két megoldást látok: vagy több pontot kellene érnie egy nagyobb védelmi bónusz elleni győzelemnek (ez a legjobb megoldás, mert a védekezőket nem gyengítenétek vele, ráadásul már egy éve javasoljuk), vagy tovább növelni a támadó-bónuszt (mondjuk 1X1-es +2-3%-ot adó spec épületekkel)
Vagy végre MEGOLDANI és IGAZSÁGOSSÁ tenni ezt a régóta tökönlövötten döglődő SZOMSZÉD leosztási dolgot! Mert nagyon nem fest az jól, hogy olyan Eventek létrehozásán fáradoztok, amellyel minden eddiginél többet lehet összeharácsolni a sok jóból, eközben meg naponta száz játékos hagyja abba az egészet mert már egy éve nem tudjátok venni a fáradságot, hogy ne egy béna algoritmus válogassa össze a szomszédokat!! Visszafelé kéne most fejleszteni, és nem beleszaladni olyan korokba amelyeket a játékosok KIVÉTEL NÉLKÜL átgondolatlannak és simán sz*r-nak tituálnak!
Elnézést kérek a tömény kritikáért, de úgy gondolom, hogy nagyon sok játékos nevében beszéltem.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent