Kibeszélő 1.257

Cidra

Tag
A töredék fül remek ötlet, szinte már lapozhatatlan és átláthatatlan volt a mostanság annyira megszaporodó töredékektől. Plusz még nézni sem kell :D
 

Xadornix

Aktív tag
  • A visszajelzéseitek alapján egy töredékek fület adtunk a raktárhoz, hogy az átláthatóbb legyen.
Visszajelzések alapján?
Ha csak a töredékeket akartam látni, az külön fül nélkül eddig is működött, csak be kellett írni a keresőmezőbe: "töredé".
A "minden jutalom" ettől még ugyanolyan káosz maradt, és a "felhasználható jutalmak" sem lett sokkal áttekinthetőbb.
Vagy sokkal több fül kellene, vagy pedig az, amit a visszajelzésekben emlegettek a játékosok: szűrők.
Szóval sikerült egy újabb látszatmegoldást implementálni.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Visszajelzések alapján?
Ha csak a töredékeket akartam látni, az külön fül nélkül eddig is működött, csak be kellett írni a keresőmezőbe: "töredé".
A "minden jutalom" ettől még ugyanolyan káosz maradt, és a "felhasználható jutalmak" sem lett sokkal áttekinthetőbb.
Vagy sokkal több fül kellene, vagy pedig az, amit a visszajelzésekben emlegettek a játékosok: szűrők.
Szóval sikerült egy újabb látszatmegoldást implementálni.
Sajnos még látszat megoldásnak is szánalmas:( Szinte az az érzése az embernek mintha szitán akarnának lukakat be tömködni ..... aztán rá jönnek ,hogy akkor hol fog ki folyni a víz.
 

Darkpepp

Aktív tag
iOS-n is kijott a frissites es ott azert jobban megoldottak ezt az egeszet, mivel ott mar a taskaban nem jelennek meg a toredekek hanem lett egy 3. ful is es ott vannak.
De ezzel egyutt teljes kaosz lett a taskaban mivel ossze vissza vannak a dolgok, fp-k valahova kozepre kerultek, a italok is meg ugy minden ami elol volt.
Jah es leforditani se sikerult. :)
 

Csatolmányok

  • IMG_0184.png.jpeg
    IMG_0184.png.jpeg
    240,7 KB · Megtekintések: 15
Utoljára szerkesztve:

Cidra

Tag
Elhamarkodtam az örömömet :confused:
A pontokat alkalmazásból már sehol nem lehet látni, csak hosszas lapozgatás után. A frissen szerzett dolgok eddig elől voltak, most az is össze-vissza. És egyáltalán, mi a sorrend logikája?
 

Lord Kettyo

Új tag
Androidon ugyanez. A sorrend összekuszálódott és a friss szerzemények nem kerülnek előre. Ez így hogy kerülhetett éles verzióba?
 
Fent