Kibeszélő 1.246 & 1.247

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
"
  • Sokszor "nincs elérhető hirdetés" üzenet látható. Ez azt jelenti, hogy a szolgáltatónak, akit használunk, nincs elérhető hirdetése. Ez nem hiba, csak várni kell egy kicsit, és egy kis idő után mindig lesz."
Az mit jelent, hogy nincs elérhető hirdetése és várni kell egy kicsit?
Ez így elég mókás azért a virtuális létben, hogy nincs elérhető hirdetés.
 

.Tiberius.

Új tag
Az appban, hogy egyes incidenseket kinyiss (ládák), videókat kell megnézni. Előfordult, hogy nincsenek videók, szolgáltató miatt.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Mondjuk ha már a tulajdonosok, fejlesztők behoztak egy ilyen eléggé felesleges és irritáló dolgot, akkor azért jó lenne, ha működne normálisan.
 

Kend

Új tag
Az előfizetési hiba javítását, nem látom a felsorolásban.
Egy korábbi kérdésemre kapott válaszban szerepelt a következő frissítésben való javítása.
 

erika5503

Aktív tag
Mobilról nem elérhető a céhvezető számára, hogy meghívót tudjon küldeni mint számítógéppel . de ez már hónapok óta hiba
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A tegnapi frissítés óta az összes csatázási felület, és most a teljes csatatér be van lassulva. Más is tapasztalt hasonlót?
 

EmyLin

Tag
A tegnapi frissítés óta az összes csatázási felület, és most a teljes csatatér be van lassulva. Más is tapasztalt hasonlót?
Eddig nekem nem voltak ilyen gondjaim régóta, de a mostani helyzet rosszabb már ne legyen.. nem lehet játszani. Nem csak a csatatér lassú. Szaggat, lefagy. Vagy épp be sem lep, meg sem nyit... stb
 

Darkpepp

Aktív tag
Erika: nalam mukodik, en tudok meghivot kuldeni, azt nem tudom, hogy a meghivott szemely latja-e de a meghivas helyen ott van, hogy kit hivtam meg.
 
Fent