Kibeszélő 1.237

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
"Az egységeket frissítettük, így már mutatják az alkalmazott bónuszokat is."

Ezt pontosan miként kell érteni? Eddig mi volt az amit nem mutatott?

"A Forge Plus funkció megvásárlásával mostantól minden videóhirdetés ki lesz kapcsolva!"

Egy beállítások opció sokkal hasznosabb lett volna. Mondjuk az ingyen vagy, az igaz.

"A raktárban mostantól kezdve egyszerre több dolgot is meg tudtok nyitni, azonban ez a funkció csak a „dobozokra” fog vonatkozni, mint az eseménydoboz vagy a bónuszláda."

Ezt kifejtenétek bővebben? Hogy tudok egyszerre több dolgot kinyitni? Össze lesznek pakolva?


Nagyon örülnék, ha érkezne válasz, nem úgy mint korábban.
 

helen

Nagyon aktív tag
"Az egységeket frissítettük, így már mutatják az alkalmazott bónuszokat is."

Ezt pontosan miként kell érteni? Eddig mi volt az amit nem mutatott?

"A Forge Plus funkció megvásárlásával mostantól minden videóhirdetés ki lesz kapcsolva!"

Egy beállítások opció sokkal hasznosabb lett volna. Mondjuk az ingyen vagy, az igaz.

"A raktárban mostantól kezdve egyszerre több dolgot is meg tudtok nyitni, azonban ez a funkció csak a „dobozokra” fog vonatkozni, mint az eseménydoboz vagy a bónuszláda."

Ezt kifejtenétek bővebben? Hogy tudok egyszerre több dolgot kinyitni? Össze lesznek pakolva?


Nagyon örülnék, ha érkezne válasz, nem úgy mint korábban.
Az utolsó kérdésedre tudok válaszolni. Találkoztam vele most a "Testvériség-eseményen" nyerhető " Különleges egységek doboz " kapcsán. 2 darab -ot kapsz ha megveszed a gyémántos jutalmakat az eseményen / meg még sok más mindent is / és a doboz a raktárban egymásra pakolódik, mint ahogy az fp-csomagok, vagy azonos korú azonos szintű azonos épületek is, és mutatja mennyi darabod van belőle.. Nos amikor ki akarod nyitni az ilyen ládákat, most már nem csak egyesével tudod kinyitni, hanem bead egy kérdést hogy mennyit akarsz kinyitni a meglévőkből egyszerre, és annyit nyit ki. Így egyszerre nyitottam ki a 2 dobozomat, amit az esemény jutalmaként zsebeltem be, és egyszerre kaptam meg a bennük lévő különleges egységeket...
 

erika5503

Aktív tag
mobilnál jó lenne ha vezető tudna meghívót küldeni---vagyis minden funkció mükődne mint számítógépnél, mert ebben vannak hiányosságok. kitenni a tagot is a céhből pl.
 

Evica2010

Új tag
Köszönöm szépen a válaszodat!
Chrome böngészővel játszom, remélem hamar javítják ezt a hibát.
Tableten a Chrome böngészővel simán betölti a játékot, de azon nem szeretek csatázgatni, körülményesebb, mint a gépen.
 
Fent