Kibeszélő 1.231

erika5503

Aktív tag
a motizás megoldása szuper és zseniális lett, de van egy hibája még, a kocsmai látogatást nem oldja meg. és nem tudsz belépni a barátoktól mert nem mutatja őket, csak a fogadóban látod hogy kihez tudnál beülni---de lehet ezt is feleslegesen mutatja azt is ahová nem férsz be :(
alul az a 3 csillagos fülecske a szomszéd és céh és barát listánál.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Mihez kellene leírás? A kérdéses tulajdonság kísérleti jelleggel lett aktiválva néhány játékosnál. Ha majd sorra kerül, lesz hozzá információ is. Az 1.231-es frissítéshez semmi köze nincs, tehát nem is lehet ebben a hírben leírás hozzá.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Mihez kellene leírás? A kérdéses tulajdonság kísérleti jelleggel lett aktiválva néhány játékosnál. Ha majd sorra kerül, lesz hozzá információ is. Az 1.231-es frissítéshez semmi köze nincs, tehát nem is lehet ebben a hírben leírás hozzá.
Ha az 1.231-es frissítéshez semmi köze, akkor annál a frissítésnél kellett volna írni, ami behozta. Bár szerintem ennél a frissítésnél jött be, mivel korábban nem volt ilyen.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
a motizás megoldása szuper és zseniális lett, de van egy hibája még, a kocsmai látogatást nem oldja meg. és nem tudsz belépni a barátoktól mert nem mutatja őket, csak a fogadóban látod hogy kihez tudnál beülni---de lehet ezt is feleslegesen mutatja azt is ahová nem férsz be :(
alul az a 3 csillagos fülecske a szomszéd és céh és barát listánál.
Nálam ez a motizás, se lett túl szuper. 30 szomszédot motiztattam vele, de a motiválj 30 épületet feladat csak 15-öt számolt be belőle, míg máskor 30-ból legalább 28-at el szokott fogadni. Plusz sebességben is kicsit többet vártam volna tőle.
1653942607737.png
 

helen

Nagyon aktív tag
Ha az 1.231-es frissítéshez semmi köze, akkor annál a frissítésnél kellett volna írni, ami behozta. Bár szerintem ennél a frissítésnél jött be, mivel korábban nem volt ilyen.
de ez a dolog nem tartozik a frissítéshez. kisérleti jelleggel kapta meg pár játékos, élestesztelés céljából.. ezért nincs hozzá leírás
majd lesz ha bevezetik frissítésként minden játékosnál
volt róla szó hogy csinálnak majd ilyen teszteket amikor egy új funkciót csak néhány játékos kap meg , és a visszajelzések alapján döntik el hogy változatlan formában bekerül-e a játékba, vagy módosítani kell-e még rajta valamit, mielőtt bekerül ?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
de ez a dolog nem tartozik a frissítéshez. kisérleti jelleggel kapta meg pár játékos, élestesztelés céljából.. ezért nincs hozzá leírás
majd lesz ha bevezetik frissítésként minden játékosnál
volt róla szó hogy csinálnak majd ilyen teszteket amikor egy új funkciót csak néhány játékos kap meg , és a visszajelzések alapján döntik el hogy változatlan formában bekerül-e a játékba, vagy módosítani kell-e még rajta valamit, mielőtt bekerül ?
Egyrészt nincs igazad, mert a frissítés hozta be, csak nem publikálták. Másrészt attól, hogy kísérleti jelleggel megkapta a játékosok jelentős része még kéne róla leírásnak lennie, különben nem tudjuk, hogy bugosan működik, vagy direkt így lett-e tervezve, ahogy működik. Ráadásul valamilyen topikot is kellett volna nyitni hozzá, ahol a visszajelzéseket várják, mert visszajelzések nélkül nem sokat ér a teszt.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nálam ez a motizás, se lett túl szuper. 30 szomszédot motiztattam vele, de a motiválj 30 épületet feladat csak 15-öt számolt be belőle, míg máskor 30-ból legalább 28-at el szokott fogadni. Plusz sebességben is kicsit többet vártam volna tőle.
1915 bővítmény megtekintése
Ezenkívül nem is frissíti magát az új ablak, és ha mégis rányomok olyanra, amit közben kézzel motiváltam, akkor az belső hibát okoz.
1653970758300.png
1653971018998.png
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az újfajta incidensek beszedését nem számolta a "Találj meg 4 incidenst" feladat
1653982927107.png
1653972107315.png
 
Utoljára szerkesztve:

Keaira

Aktív tag
Nekem tetszik az új funkció, de még csiszolni kellene rajta. Miután lefutott az automata tak/mot, nem adja vissza a céhtagok, barátok, szomszédok listáját csak ha újra bejelentkezek, vagy frissítem a böngészőben az oldalt. Legfrissebb chrome-t használok.
 

Csatolmányok

  • Screenshot from 2022-05-31 10-56-15.png
    Screenshot from 2022-05-31 10-56-15.png
    173,6 KB · Megtekintések: 2

erika5503

Aktív tag
Nekem tetszik az új funkció, de még csiszolni kellene rajta. Miután lefutott az automata tak/mot, nem adja vissza a céhtagok, barátok, szomszédok listáját csak ha újra bejelentkezek, vagy frissítem a böngészőben az oldalt. Legfrissebb chrome-t használok.
így igaz
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nem a frissítés hozta be. A frissítés 24-én volt. A kérdéses funkció pedig tegnap, 30-án lett aktiválva néhány játékosnál.
Még egyszer elmondom, semmi köze a kettőnek egymáshoz.
Mivel 24.-e óta nem volt újabb frissítés, ezért csak ez a frissítés hozhatta be, még ha később is lett aktiválva néhány játékosnál. (Hacsak nem volt mégis egy nem publikált és nem sorszámozott másik frissítés 30-án.)
 

Keaira

Aktív tag
Nekem tetszik az új funkció, de még csiszolni kellene rajta. Miután lefutott az automata tak/mot, nem adja vissza a céhtagok, barátok, szomszédok listáját csak ha újra bejelentkezek, vagy frissítem a böngészőben az oldalt. Legfrissebb chrome-t használok.
Úgy tűnik sikerült javítani, mert egy ideje már nem jelentkezik a probléma :)
 
Fent