1.217-es frissítés - piac

EricaG

Új tag
Sziasztok!
Most olvasom,. hogy holnap, azaz 2021.11.10-én érkezik a 1.217-es frissítés.

Ebben az utolsó sor - miszerint
" Végül pedig a piacon is egy kisebb javítás: már csak azokat a termékeket fogja a legördülő menü mutatni, amiből nektek is van. ."

Véleményem szerint nem túl jó ötlet, mert sokszor a feladatok miatt a piacon nincs az az áru, melyre szükség lenne - telítettség - viszont ha azt is látnám, amiből nincs elegendő, de más felkínálja, akkor inkább 1-2 forge pontot bele invesztálok, s veszek másik árut is, hogy megvehessem amire szükségem lenne.

Mert én hiába ajánlok fel olyan árut, amiből nekem több van, de senkinek nem kell, akkor nem jutok előre a feladattal.
- De ha látom, hogy más mit kér olyan áruért, ami a feladat teljesítéséhez szükséges lenne, akkor lehetne vele variálni. Ezzel a frissítéssel ez nem lesz segítség - szerintem.

Egyébként meg be lehet állítani egy pipa segítségével, hogy tényleg csak azt a terméket mutassa a piacon, ami elérhető. Így ezáltal feleslegesnek tartom ezt a módosítást.

Köszönettel: EricaG
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Azt hiszem félreérted. Amikor ajánlatot akarsz tenni, fent van egy legördülő menü. Itt nem jelenik meg az összes létező áruféleség, hanem csak az amiből neked van (hiszen nem adhatsz el olyasmit, amid nincs).
(Az most más kérdés, hogy azt a legördülőt használja-e valaki [én nem :)].)
 

EricaG

Új tag
Azt hiszem félreérted. Amikor ajánlatot akarsz tenni, fent van egy legördülő menü. Itt nem jelenik meg az összes létező áruféleség, hanem csak az amiből neked van (hiszen nem adhatsz el olyasmit, amid nincs).
(Az most más kérdés, hogy azt a legördülőt használja-e valaki [én nem :)].)

Szia!
Ezek szerint lehet, hogy tényleg félreértettem, mert én nem arra gondoltam, hogy én ajánlok fel valamit a piacra, hanem ha keresek egy adott terméket a piacon, akkor ne csak azt mutassa, amivel tudok kereskedni, hanem az összeset.


Köszönöm a válaszod, megnyugtattál, de szerencsére a piacon is láttam, hogy az nem módosult.
Üdv.: EricaG
 
Fent