Kibeszélő 1.216

Sztingo

Új tag
Én már minden frissítéstől rettegek... a játékélmény egyre rosszabb ha az előző frissítéseket veszem alapul, most is lesz valami ..
DE a remény hal meg utoljára, kivéve ha zsivány mert akkor átváltozik csak.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Igazán felvehetnétek egy lektort aki átolvassa ezeket a leírásokat mielőtt publikáljátok, mert időnként úgy megfogalmazzátok, hogy se füle, se farka. Most is sikerült ilyeneket írni.
A csatatérnél reméljük most tényleg sikerült megoldani a problémát, nem úgy mint az előző frissítésnél.

Viszont az azért aggodalomra ad okot, hogy a laggolás, és egyéb problémák bár főként telón jelentkeztek, de pc-n is előfordultak.
 

erika5503

Aktív tag
Én már minden frissítéstől rettegek... a játékélmény egyre rosszabb ha az előző frissítéseket veszem alapul, most is lesz valami ..
DE a remény hal meg utoljára, kivéve ha zsivány mert akkor átváltozik csak.
teljesen igzad vna minden frissítéssel egyre rosszabb a játék. gyenge a szerver enem bír e lennyi játékost
 

Xadornix

Aktív tag
  • A bónusz áttekintése ablakban a kastélyrendszer és a nevezetes épületek támadó- és védelmi bónuszai nem voltak könnyen megkülönböztethetőek; most ezt könnyebbé tettük: előtte (balra) és utána (jobbra):
Mit kell rajtuk megkülönböztetni? Vagy egyiket sem adja, vagy mindkettőt egyformán.
Nemrég kaptuk az "egybe" ikont, ha nem jó és cserélik, az miért fejlesztés és nem javítás?
Muszáj volt írni valamit a fejlesztések címke alá is? :p
 
Jó ötlet volt,hogy kastélynál, ill. harci neviknél bal(támadóérték) ill. jobb(védőérték) oldalra kerültek az ikonok, de még jobb lett volna ha ugyanezt az eventes tárgyakkal is megcsinálták volna(farkasok háza stb..)
 

rkgy

Új tag
Mi az amit a csatatéren javítottatok?
A lényeget, a gyorsaságát biztos nem.
Abból is lesz valaha valami?
 

III. Dementia

Aktív tag
Én is szeretném tudni, hogy mit javítottak, mert rosszabb, mint volt.
Nem a lagg, hanem az egymás tetejére nyíló építési ablakok, a beütött szektor elérhetetlensége, a következő csata el nem indítása egyértelműen rosszabbá tette a működést.

Ellenben más változást nem érzékeltem.
 
Fent