Kibeszélő 1.184 kibeszélő

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Itt lehet a témáról beszélgetni.

Hirdetés
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

erika5503

Aktív tag
PVP aréna

3 játékost látsz a listában , többet nem, de ------- a korokat jó lenne elszeparálni is!!!!! ugyanis ....tapasztalatból tudom, hogy progresszív korhoz adtok űrkorszakos, posztmodernes és sorolhatnám a jóval nagyobb korokat ellenségnek ....ez már így eleve esélytelen bármire mikor a 3 játékos jóval feletted van korban. Így igazságtalan és nem korrekt ilyen játékosokat össze sorsolni ..... ugyan ez volt régen a szomszédsággal is , ami mára szerencsére megszűnt
 
PVP aréna

3 játékost látsz a listában , többet nem, de ------- a korokat jó lenne elszeparálni is!!!!! ugyanis ....tapasztalatból tudom, hogy progresszív korhoz adtok űrkorszakos, posztmodernes és sorolhatnám a jóval nagyobb korokat ellenségnek ....ez már így eleve esélytelen bármire mikor a 3 játékos jóval feletted van korban. Így igazságtalan és nem korrekt ilyen játékosokat össze sorsolni ..... ugyan ez volt régen a szomszédsággal is , ami mára szerencsére megszűnt
Bizzunk benne talan valtozik valami :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser25802

Guest
Az 1.184 frissítés szövege elérhetetlen, nem jó a link vagy üres.
 
Sziasztok!
GvG-n az eseménynaplóban a tegnapi frissítés óta nem látszódnak a játékosnevek (céhtársaké sem). Nem olvastam az újítások listájában. Átsiklottam felette?
 
Fent