Kibeszélő 1.182 Kibeszélő

Sziasztok elnezest, egy kerdes egy kezdőtől. Videon lattam hogy lehet mas jatekost megtamadni, es ha a csata gyozelemmel vegzodik ki lehet fosztani.applikaciorol jatszom es hiaba latogatom meg masik jatekos varosat nem talalok olyan opciot hogy támadas, latok kitakaritas es motivalastdenemtudomhogytámadhatokmeg masik jatekost,tudna valaki ebben segiteni?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Sziasztok elnezest, egy kerdes egy kezdőtől. Videon lattam hogy lehet mas jatekost megtamadni, es ha a csata gyozelemmel vegzodik ki lehet fosztani.applikaciorol jatszom es hiaba latogatom meg masik jatekos varosat nem talalok olyan opciot hogy támadas, latok kitakaritas es motivalastdenemtudomhogytámadhatokmeg masik jatekost,tudna valaki ebben segiteni?
Ki kel fejlesztened Vaskorban a Harcászatot. Addig nem tudod a szomszédaidat megtámadni (és ők sem téged).
 

Xantos Philus

Aktív tag
Kedves fejlesztők!
Meg szeretném kérdezni, hogy a legutolsó frissítés óta a mobil verzión használt GbG térkép betöltés utáni első megnyitásnál miért jelenik meg ez a "beszélgetés" ikon a napló mellett?PicsArt_07-11-11.24.19.jpg
Ha rákattintok, nem történik semmi és az üzent fül előhúzásával eltűnik az újabb bejelentkezésig.
Köszönöm a válaszokat!
 

Vanek ur

Aktív tag
Miért kell kivenni? Vagy más néven lennie?
Szerintem, a napi politikai hírekre gondolt, ahol lejött több helyen is, hogy a HS-ánál a törökök megszüntetik a múzeum jellegét, és mecsetté alakítják át (napi szintű imaház lesz (vagy már lett is) a muzulmánoknak).
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Szerintem, a napi politikai hírekre gondolt, ahol lejött több helyen is, hogy a HS-ánál a törökök megszüntetik a múzeum jellegét, és mecsetté alakítják át (napi szintű imaház lesz (vagy már lett is) a muzulmánoknak).

Ez oké, de miért kéne a játéknak követnie a napi politikát? Magában a játékban a leírásában sem az nem szerepel, hogy nagytemplom, sem az hogy mecset, sem az, hogy múzeum. Szóval nem értem, hogy miért kell átnevezni, vagy kivenni, azért, mert újra mecset lesz.
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Kedves fejlesztők!
Meg szeretném kérdezni, hogy a legutolsó frissítés óta a mobil verzión használt GbG térkép betöltés utáni első megnyitásnál miért jelenik meg ez a "beszélgetés" ikon a napló mellett?814 bővítmény megtekintése
Ha rákattintok, nem történik semmi és az üzent fül előhúzásával eltűnik az újabb bejelentkezésig.
Köszönöm a válaszokat!


Ez egy hiba, ami javításra kerül a következő frissítéssel. Fejlesztői csapatunk jelenleg is dolgozik egy chat-funkció mobil felületre történő hozzáadásán, azonban döntések még nem születtek arról, mikor is kerülne bevezetésre ez a funkció.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ez oké, de miért kéne a játéknak követnie a napi politikát? [...]
Egyáltalán nem kell, sőt! Én csak egy megoldását adtam a feladványnak (annak, hogy miért merülhetett fel valakiben a módosítás ötlete) - és lehet, hogy nem is jót; csak nekem ez tűnik most olyan kapcsolódó dolognak, ami alapján felvetődhetett valakiben ilyen felvetés.
 
Fent