1.18 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1300

Guest
beszéljétek ki
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
bocsánat elütöttem, javítottam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20435

Guest
Sziasztok!
Hát számomra nagy csalódás ez a kor. Boldodságot és alapanyagot adó épületet nem éri meg felépíteni, hiszen területre szinte akkorák, mint a progresszív kori viszont jóval kevesebbet adnak akár boldogságot, akár alapanyagot. Szerintem többet kellene adni fejlettebb korban. A másik, amit teljesen értelmetlennek tartok a terméket adó nevezetes épületek, amelyek nem modern kori, hanem gyarmatosításkori terméket adnak, melyre a termelő épület felépítésén kívűl semmi szükség nincs. A termeléshez ugyanis bronz kori termék kell, amit le lehet termelni, viszont bőven szükség van a modern kori termékekre a fejlesztésekhez. Tehát kapjuk dupla adagban a gyarmatosítás kori termékeket amire semmi szükség nincsen. Erre azért jobban odafigyelhettek volna. A Következő kor megjelenéséig lesz egy rakás gyarmatosítás kori termékünk tökk feleslegesen, mert hasznát nem tudjuk venni. Sokkal többet érnénk a modern kori termékekkel, mert abból legalább kapnánk véletlen szerűen olyan termékeket is, amelyeket nem tudunk 5-szörösben termelni. Egyébként tetszenek az épületek és a katonák is. Üdv, Misslady
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Hát számomra nagy csalódás ez a kor. Boldodságot és alapanyagot adó épületet nem éri meg felépíteni, hiszen területre szinte akkorák, mint a progresszív kori viszont jóval kevesebbet adnak akár boldogságot, akár alapanyagot. Szerintem többet kellene adni fejlettebb korban. A másik, amit teljesen értelmetlennek tartok a terméket adó nevezetes épületek, amelyek nem modern kori, hanem gyarmatosításkori terméket adnak, melyre a termelő épület felépítésén kívűl semmi szükség nincs. A termeléshez ugyanis bronz kori termék kell, amit le lehet termelni, viszont bőven szükség van a modern kori termékekre a fejlesztésekhez. Tehát kapjuk dupla adagban a gyarmatosítás kori termékeket amire semmi szükség nincsen. Erre azért jobban odafigyelhettek volna. A Következő kor megjelenéséig lesz egy rakás gyarmatosítás kori termékünk tökk feleslegesen, mert hasznát nem tudjuk venni. Sokkal többet érnénk a modern kori termékekkel, mert abból legalább kapnánk véletlen szerűen olyan termékeket is, amelyeket nem tudunk 5-szörösben termelni. Egyébként tetszenek az épületek és a katonák is. Üdv, Misslady

"DaN
Azok az épületek, amelyek leírása szerint az aktuális korból adnak véletlenszerű árucikket a modern korba lépés után dupla mennyiségű gyarmatosítás korabelit adnak, ezekre van szükség a modern kori árucikkekhez."
 

DeletedUser20435

Guest
"DaN
Azok az épületek, amelyek leírása szerint az aktuális korból adnak véletlenszerű árucikket a modern korba lépés után dupla mennyiségű gyarmatosítás korabelit adnak, ezekre van szükség a modern kori árucikkekhez."

Szia! Abszolút nincs igazad, ugyanis csak az épület felépítéséhez kell néhány gyarmatosítás kori termék a termeléshez nem. A termeléshez arany,alapanyag és bronz kori termék kell (3 termelő épületem is fent van-kő,faanyag és bor kell a termeléshez) és nem papír,huzal,stb.Tehát teljesen felesleges a gyarmatosítás kori termék.
 

DeletedUser11

Guest
Szia Misslady,

A Modern korban gyarmatosítás kori termékekre (tehát papír, huzal, kátrány, kávé, porcelán) van szükséged, hogy Modern kori termékeket gyárts. Itt egy példa:

937537654N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png


Hogy készételt készíts, szükséged van kávéra, amellett, hogy pénzt, és alapanyagot fizetsz. Az árutermelő épületekért viszont nem kell árucikekkkel fizetnek, azok csak pénzbe, és alapanyagba kerülnek.
 

DeletedUser20435

Guest
Szia Misslady,

A Modern korban gyarmatosítás kori termékekre (tehát papír, huzal, kátrány, kávé, porcelán) van szükséged, hogy Modern kori termékeket gyárts. Itt egy példa:

937537654N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png


Hogy készételt készíts, szükséged van kávéra, amellett, hogy pénzt, és alapanyagot fizetsz. Az árutermelő épületekért viszont nem kell árucikekkkel fizetnek, azok csak pénzbe, és alapanyagba kerülnek.

Szia!

Valóban neked van igazad, megkevert, hogy a felépítéskor kellettek a bronz kori termékek hozzá motivációs termékként. Én pont fordítva néztem. Bocs, ebben az esetben tévedtem. Üdv, Misslady
 

DeletedUser

Guest
A sereg kezelése szerintem pocsék.
Mintha szándékosan nehezitenétek a seregek összeállitását.
Minden változtatás után össze vissza pattognak az egységek
Átláthatatlan, megbecsülni is alig lehet a külömböző egységek számát.
Sokszor üres képernyő jelenik meg - 0 egység.
Rendszeresen nem lehet kiszedni az egységeket
Felsorolni sem tudom a hibákat - egy szó mint 100 POCSÉK MUNKA
 

Ötzi

Aktív tag
Sziasztok!
Hát számomra nagy csalódás ez a kor. Boldodságot és alapanyagot adó épületet nem éri meg felépíteni, hiszen területre szinte akkorák, mint a progresszív kori viszont jóval kevesebbet adnak akár boldogságot, akár alapanyagot. Szerintem többet kellene adni fejlettebb korban... Üdv, Misslady

A modern kori prémiumos épületek szépen hoznak a konyhára. Azért ne feledjük el, hogy ez egy üzleti vállalkozás is egyben, tehát nem ŐK (vagyis a játék fejlesztői) a hibásak azért, amiért ÉN (játékos) nem nyúlok a zsebembe.

A nevezetes Space Nudli vényleg tényleg karcsú. (Szó szerint.) Nagy helyigényű és kevés boldogságot ad. Viszont nagyon szép, eddig ez a legsikerültebb dizájn. Remélem, hogy a következő nevezetes gyémántot is ad bónuszként, hasonlóan a forge ponthoz. (És most kihúztam a biliből a kezem, mert belelógott!) :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent