Kibeszélő 1.172 kibeszélő

DeletedUser26849

Guest
Appos verzio tegnap kért frissitést és hát mint ne mondjak ami frissült azt nem lehet észre venni,aminek nem kellett volna az meg szar lett.
Csatatéren beragadnak az ablakok mikor rányomok egy tartományra és az ostromzászlók nem mutatják meddig vannak telitődve a színnel ami ugye jelzi meddig van kb.százalekosan...ha rábyomok akkor mutatja hogy pl.67/130 elfoglalva,de kinn mar üresnek jelzi.
Kell a frissítés(?)!
 

DeletedUser26849

Guest
Inkább azon javitsatok,hogy ne kelljen kitörölni 50 barátot,hogy 1et tudjak jelölni....ez elég fos igy!
 

Vanek ur

Aktív tag
Inkább azon javitsatok,hogy ne kelljen kitörölni 50 barátot,hogy 1et tudjak jelölni....ez elég fos igy!
Akkor ne vegyél fel új embert, hanem az új ember vegyen fel téged. Lehet 80 általad felvett barátod, és kész. Ez nem hiba. E felett még jelölhetnek téged páran. Ez sem hiba. Ez csak bónusz. Így ha 80 felett van a barátaid listája, akkor az már 'plusz', és annak örülnöd kell(ene). Nem pedig siránkozni, hogy nem tudsz többet felvenni, mert túl sok barátod van.
 

DeletedUser26849

Guest
Akkor ne vegyél fel új embert, hanem az új ember vegyen fel téged. Lehet 80 általad felvett barátod, és kész. Ez nem hiba. E felett még jelölhetnek téged páran. Ez sem hiba. Ez csak bónusz. Így ha 80 felett van a barátaid listája, akkor az már 'plusz', és annak örülnöd kell(ene). Nem pedig siránkozni, hogy nem tudsz többet felvenni, mert túl sok barátod van.
Valahigy nem a te válaszodra vártam,de igy se rossz...Majd ha szuppis leszel talán el is fogadom,addig a fejlesztőkhöz irtam,higy ne a baromságokra fejlesszenek,hanem ertelmes dolgokra,mint pl.a barátlista fejlesztése.
Ha lehet 140 barátom akkor ne auz legyen hogy csak 80at tudjak jelölni,hanem annyit amennyit.
Szerintem ez elég logikus lenne.
 

Vanek ur

Aktív tag
Valahigy nem a te válaszodra vártam,de igy se rossz...Majd ha szuppis leszel talán el is fogadom,addig a fejlesztőkhöz irtam,higy ne a baromságokra fejlesszenek,hanem ertelmes dolgokra,mint pl.a barátlista fejlesztése.
Ha lehet 140 barátom akkor ne auz legyen hogy csak 80at tudjak jelölni,hanem annyit amennyit.
Szerintem ez elég logikus lenne.
Majd ha a fejlesztőknek írsz (pl.: direkt e-mail), akkor nem fogok beleszólni (mellesleg jegyzem meg, hogy a fejlesztők nem tudnak magyarul :D). De ez egy fórum. Te leírtad a véleményedet, én meg a magamét. A supportosok meg nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy milyen kívánságaink vannak (maximum magánvéleményt fűznek hozzá, de hivatalosat nem). Ők csak betartatják a szabályokat.

Illetve újra leírom: az, hogy 80-nál több ismerősöd van, az bónusz. Alapból ennyi lehet mindenkinek. Pont. Az, hogy ettől lehet úgy, hogy téged jelölnek, az szándékosan van így megcsinálva. Nem hiba, hanem annak korlátozása, hogy ne legyenek túl nagy különbségek. És ez így logikus is.
 

DeletedUser24512

Guest
Majd ha a fejlesztőknek írsz (pl.: direkt e-mail), akkor nem fogok beleszólni (mellesleg jegyzem meg, hogy a fejlesztők nem tudnak magyarul :D). De ez egy fórum. Te leírtad a véleményedet, én meg a magamét. A supportosok meg nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy milyen kívánságaink vannak (maximum magánvéleményt fűznek hozzá, de hivatalosat nem). Ők csak betartatják a szabályokat.

Illetve újra leírom: az, hogy 80-nál több ismerősöd van, az bónusz. Alapból ennyi lehet mindenkinek. Pont. Az, hogy ettől lehet úgy, hogy téged jelölnek, az szándékosan van így megcsinálva. Nem hiba, hanem annak korlátozása, hogy ne legyenek túl nagy különbségek. És ez így logikus is.
Nem fejeznéd be az okoskodást? Esetleg lehetne építő javaslatod neked is...
Amúgy én írtam és közölték, hogy a magyar supportnak írjak...
 

Reginaldio

Új tag
Nem fejeznéd be az okoskodást? Esetleg lehetne építő javaslatod neked is...
Amúgy én írtam és közölték, hogy a magyar supportnak írjak...
Sziasztok!
Új vagyok itt, úgyhogy "nyitásképp" mi sem stílszerűbb, mint hogy szerintem ebben - mint egyébként oly sok más esetben és az élet oly sok területén - mindenkinek igaza van, csak kissé elbeszélünk egymás mellett...;-)
Az építő jellegű javaslatom pedig: tök normális (és még a "kezelhetőséghez" is be van iktatva egy "külső leszabályozó"), hogy korlátozott számú barátot lehet jelölni (plusz úgy vettem észre, engem is korlátozott számban jelölhetnek: talán 80+60?), viszont kifejezetten játékosbarát megoldás lenne a fejlesztők részéről a fentebb leírt, valóban bosszantó, idegörlő és időrabló problémára, ha vhogy meg lenne különböztetve (színnel/"emblémával"), hogy kik azok, akiket én jelöltem, és kik azok, akik engem jelöltek. Így nem kéne beletrafálni 51.-re egy általam jelöltbe, hogy végre fel tudjak venni helyette 1 újat, hanem 1-ből eldönthetném, hogy ki az, akit szívfájdalom nélkül dobhatok az új kedvéért...
Nem tudom, hogy ez itt is fejlesztési ötletnek számít-e, vagy mindenképp a supportnak kell-e írni ahhoz, de utóbbi esetben nyugodtan viheti bárki, a vélhetően úgysem különösebben eredeti felvetésem copyrightjáról ezennel lemondok.:)
ÜDV!
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Ráadásul felesleges volt lepötyögni is, ugyanis teljesen mindegy, hogy ki kit jelölt: ha nincs 80 barátod, jelölhetsz, ha nincs 140 barátod, jelölhető vagy, és kész.
 

Reginaldio

Új tag
Ráadásul felesleges volt lepötyögni is, ugyanis teljesen mindegy, hogy ki kit jelölt: ha nincs 80 barátod, jelölhetsz, ha nincs 140 barátod, jelölhető vagy, és kész.
Igen, de ha megvan a max. 140 barátod, és ezek közül már jelöltél ugye 80-at, de szeretnél 1 újat, akkor ahelyett, hogy 1 művelettel előállíthatnád a kívánatos 79+60=139-es állapotot, szerencsétlen esetben ki kell törölnöd az összes téged jelölő 60-at (+1 általad jelöltet) ahhoz, hogy azt az 1 újat bejelölhesd, vagyis a végén 140 helyett lesz 80 barátod haleyet, hogy lehetne 140 is (és várhatsz, hogy a kitörölt 60 helyébe mikor jelölnek mások újra)... De ha csak 100 barátod van, és nem tudod, melyik az a 20 aki téged jelölt, akkor is be kell vinned magad 80 alá (hacsak nem találod el elsőre-másodikra azt, akit kell), holott a 140-hez képest még bőven lenne helyed. Arról nem is beszélve, mennyire macerás, hogy egyenként kell törölni az embereket, vagyis 1 konkrét helyett rossz esetben akár 60-ról kell latolgatnod, mennyire is volt aktív az utóbbi időben, és minden egyes törlés alkalmával rá kell próbálkoznod az új felvételére, hogy éppen akkor engedi-e már (nem számoltam utána, de sztem minimum 5 klikkelés "jelölő barát"-törlésenként), ha nem akarod tényleg mind a 60-at kitörölni "egy szuszra" fölöslegesen (és az is pont 60-szorosa annak a kattintásszámnak, mint ami ideális lenne)...

SZERK.:
Ui.: Ja, lehet, hogy érteni vélem. Akkor eddig rosszul tudtam/gondoltam. Szóval nem az a lényeg, hogy mindenki max. 80-at jelölhet (mint amit a játékbeli párbeszédablak sugall, ill. szó szerint mond), hanem hogy 80-nál nem lehet neki több akkor (akár ő jelölte, akár őt jelölték), amikor éppen jelölni akar... OK, így már értem. Akkor az én felvetésem valóban nem megoldás. Viszont akkor meg aránytalan "befektetés", hogy 1 potenciálisan aktív jó barát kedvéért mindenképp törölni kell 60 kvázi gyenge közepest, ez a minimál árfolyam.:confused:
Uui.: Akkor viszont módosítom a javaslatomat: lehessen mindenkinek 140 barátja, oszt slussz, és azzal úgy gazdálkodik, akár ő jelöl, akár őt jelölik, ahogy akar...:cool:
 
Utoljára szerkesztve:

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Igen, de ha megvan a max. 140 barátod, és ezek közül már jelöltél ugye 80-at, de szeretnél 1 újat, akkor ahelyett, hogy 1 művelettel előállíthatnád a kívánatos 79+60=139-es állapotot, szerencsétlen esetben ki kell törölnöd az összes téged jelölő 60-at (+1 általad jelöltet) ahhoz, hogy azt az 1 újat bejelölhesd, vagyis a végén 140 helyett lesz 80 barátod haleyet, hogy lehetne 140 is (és várhatsz, hogy a kitörölt 60 helyébe mikor jelölnek mások újra)... De ha csak 100 barátod van, és nem tudod, melyik az a 20 aki téged jelölt, akkor is be kell vinned magad 80 alá (hacsak nem találod el elsőre-másodikra azt, akit kell), holott a 140-hez képest még bőven lenne helyed. Arról nem is beszélve, mennyire macerás, hogy egyenként kell törölni az embereket, vagyis 1 konkrét helyett rossz esetben akár 60-ról kell latolgatnod, mennyire is volt aktív az utóbbi időben, és minden egyes törlés alkalmával rá kell próbálkoznod az új felvételére, hogy éppen akkor engedi-e már (nem számoltam utána, de sztem minimum 5 klikkelés "jelölő barát"-törlésenként), ha nem akarod tényleg mind a 60-at kitörölni "egy szuszra" fölöslegesen (és az is pont 60-szorosa annak a kattintásszámnak, mint ami ideális lenne)...

Tehát még mindig nem érted, ha 140 barátnál jelölni akarsz, mindenképp ki KELL törölnöd 61 barátot. És teljesen mindegy, hogy olyat törölsz-e akit te jelöltél, vagy sem, mert az semmit sem számít, csak a darabszám.
 

Reginaldio

Új tag
Tehát még mindig nem érted, ha 140 barátnál jelölni akarsz, mindenképp ki KELL törölnöd 61 barátot. És teljesen mindegy, hogy olyat törölsz-e akit te jelöltél, vagy sem, mert az semmit sem számít, csak a darabszám.
Igen, időközben, újra elolvasva és értelmezve az általad írt első választ, végül rájöttem és erre jutottam én is egy magammal folytatott mentális párbeszéd során, ennek megfelelően szerkesztettem az előző hsz-emet, és aztán észrevettem, hogy közben újra válaszoltál...:cool:
Elnézést - a rutin hiánya...:rolleyes:
Viszont a módosított felvetésem akkor is él (pontosabban így él csak igazán:p - hacsak nem tekintjük a "barátlista-menedzselést" is stratégiai elemnek a játékban:eek:). Esetleg megtoldva azzal is, explicite, hogy ha ez mégsem vihető keresztül, akkor viszont a játékon belüli "hibaüzenet" szövegét kéne módosítani a tényleges, most is révényes állapotoknak megfelelően, mert jelen helyzetben eléggé félrevezető.
Akárhogy is, köszönöm a válaszodat - bővítette a játékkal kapcsolatos ismereteimen belül a "helytálló" kategóriába esők készletét.o_O
ÜDV
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Igen, ez is a stratégia része, hogy ér-e annyit egy új jelölés, hogy kitöröld érte a 61 legkevésbé aktív barátodat.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem fejeznéd be az okoskodást? Esetleg lehetne építő javaslatod neked is...
Amúgy én írtam és közölték, hogy a magyar supportnak írjak...
Ismét egy "szakmai" és "nem kötözködő" jellegű "értelmes" megnyilvánulás. :)
Hiába, no. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor legalább megpróbálsz valakibe belekötni. :)
 

DeletedUser26849

Guest
Ismét egy "szakmai" és "nem kötözködő" jellegű "értelmes" megnyilvánulás. :)
Hiába, no. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor legalább megpróbálsz valakibe belekötni. :)
A lényeg a lényeg a játek sehol nem irja hogy 80 barát után nekem az a másik 60 bónusz lenne,nem is ertem ezt honnan vetted.mind1.
Ha lehet bárkinek 140 baratja maximálisan,akkor mért nem jelölhetek 80 után még annyit amennyi barát lehet maximálisan? Ez volt a kérdés,ez nem ugy hiba hogy hiba,hanem a készítök hibája...nem értem ebben mi a stratégia.
Ha ezt leírod nekem vanek ur,azt megköszónóm.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A készítők meghatároztak valamit. Egy játékos 80 másik játékost jelölhet. Egy játékosnak maximálisan 140 barátja lehet. Egy játékos csak akkor jelölhet barátot, ha kevesebb, mint 80 barátja van. Ennyi.
 
Fent