Kibeszélő 1.154 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26130

Guest
Ez van, amikor az ember eszét teljesen elveszi a kapzsiság! Már semmi nem elég nekik! A fejlesztők fantasztikus érzékkel és tempóban tudják megutáltatni a játékot az emberrel. Mert, hogy ez elméletileg egy játék. Örömmel kéne ide jönni és kikapcsolódást kéne, hogy nyújtson. Ehelyett egyre inkább csak az idegeskedés marad. Mostanában már a napi küldetéseket is egyre ritkábban és egyre kevesebben csinálják. Amikor megszűnt a kincskeresés, akkor az volt a duma, hogy mindenki számára könnyedén teljesíthető napi feladatok lesznek! Ja! 452 x 8 órás termelés és hasonlók! Köszi! Főleg mondjuk event közben. Aztán már ha az eventeknél tartunk. Azokról is egyre inkább le fogunk szokni. Folyamatosan agyatlan küldetések jönnek, minden egyes eventen. És mindezt miért? Hogy a nyeremény a raktárban rohadjon meg. Mert ha 3x ennyi területem lenne, akkor sem férne el az összes event nyeremény, ami a raktárban van. Erre jön mindig az a demagóg duma, hogy a meglévő területtel kell gazdálkodni. Azt fogjuk tenni! Lesz.rjuk az eventeket! Úgyhogy hajrá fejlesztők! Királyok vagytok! Csak így tovább! Tegnap is pont abbahagyta egy céhtársunk, aki évek óta játszott és ránézésre nem kevés pénzt tett bele. Ezután már nem fog. Ezt hívják úgy, hogy öngól.
Teljes mértékben igazatok van, csak nem értem miért kérdezik meg a véleményunk ha le se sz...ják
 

DeletedUser24512

Guest
Jó, akkor én azt a fejlesztést kérem, hogy az egész ostoba hajó tűnjön el a térképemről. Zavar...
 

erika5503

Aktív tag
Így igaz, semmi értelme az eventeknek és a plusz dolgoknak.

Nem ülünk a játék mellett 24 órát , ahogy a fejlesztők elképzelik :(

15 nap alatt gyémánt nélkül 100% nem lehet megcsinálni ...pláne ha a területen akadályokba ütközünk. Én az 5 világban egyformán csináltam mikor bejött és 30-35-40 nap alatt tudtam megcsinálni ..de becsületesen benne voltam.

Mint már írtam 3 éve is , hogy jó lenne az épületeket forgatni a terület jobb kihasználtsága miatt vagy a vikingesnél áthelyezni az akadályokat...ha már törölni nem lehet.

A sok agyalás és ötletek a fejlesztők részéről egyre rosszabb és nem megoldható....gyémánt nélkül ....ja....hogy a pénzre megy ki a játék :( ... akkor ne csodálkozzanak, ha nem fog menni a játék.

A mai világban olyan kis keresetűek az emberek, hogy a napi megélhetéshez is kevés amit kapnak. .-----Ebből kell családot eltartani, megélni, fejlődni és emberhez méltóan élni-----ez az ami nincs meg 90%-ban.
 

DeletedUser24512

Guest
Ezt a hülye dumát amivel beharangozták:
"A visszajelzéseitek alapján néhány válozást eszközöltünk a Viking településnél."
Ki volt az a megveszekedett idióta, aki ezt kifejezetten kérte???? Ne nézzenek már madárnak... ;)
 

R egy

Új tag
A visszajelzéseitek alapján néhány válozást eszközöltünk a Viking településnél.
Gondoljuk bele kicsit,mennyi levél mehetet hogy milyen ratyi ez a falu építés 2 naponta ki lehet venni 25 pontot.Nem is csodálkozom hogy változtattak rajta.
Nekem nincs időm napi 10-12 órában itt ülni.Nem lepődtem meg ezen sem.Agyag hadsereg elején 75 pont kellett az első szinthez utána már 90. :)
 
Eddig úgy volt a végén minden népesség, diplomácia, rézérme, kulturális termék a faluval együtt eltűnik lehet elölről kezdeni:) Most akkor hová gyűjtsük?
 
Na már "vártam", hogy mikor nerfelik le a viking falu egyetlen hasznos funkcióját a 20 forge begyűjtését...
Röviden: szüljetek sünt! :mad:
Kíváncsi vagyok hányan játszanak ezzel a játékidegen és teljesen felesleges viking falu szeméttel? Meglepődtem mikor multkor írták, hogy a GVG-t a játékosok 5%-a tolja, szerintem ezt a falu baromságot, akkor kb 2%...
Esetleg nem lehetne ezt az egészet törölni és valami plussz funkciót betenni a Marsra helyette?

Igen minden bizonnyal jó ötlet, de aki még nem tart a Marson az szerinted?:)
 

DeletedUser24512

Guest
Igen minden bizonnyal jó ötlet, de aki még nem tart a Marson az szerinted?:)
Jó, igazad van, akkor legyen csak nagyobb térkép a városra...
Ugye ígérték, hogy ha leállnak a Flashről és átállnak HTML 5-re, akkor jelentősen meg lehet növelni a város méretét, hiszen az már HTML 5 alatt megvalósítható.
Nos azóta várom ezt a válltoztatást...
E helyett egy szép napon kikötött egy viking Longship a városom mellett és egy ezer éve halott fickó kérte a segítségemet, hogy építsem a skanzenét... :oops:o_O
 

DeletedUser25105

Guest
Jó nagy szívás lett az utolsó küldi. Nem rendelkezned kell 10 termékkel és 2500 rézzel, hanem meg kell termelned azokat. Így csak az utolsó küldi kedvéért újjá kell építeni az egész falut. 10 termékre meg ugye 8 órát kell várni. Így nem lesz meg az első határidő.

Milyen jó, hogy már csak egy falut kell megcsinálnom a max yggdrasilhoz.
 

DeletedUser23560

Guest
Így igaz, semmi értelme az eventeknek és a plusz dolgoknak.

Nem ülünk a játék mellett 24 órát , ahogy a fejlesztők elképzelik :(

15 nap alatt gyémánt nélkül 100% nem lehet megcsinálni ...pláne ha a területen akadályokba ütközünk. Én az 5 világban egyformán csináltam mikor bejött és 30-35-40 nap alatt tudtam megcsinálni ..de becsületesen benne voltam.

Érdekes, nekem sikerült, tizenötször egymás után, gyémántköltés nélkül végigvinni, a legszorosabb szintidőn belül a vikingeket.
 

DeletedUser25731

Guest
Volt egy kis értelme így a vikingnek, eddig. Ha átmegy a játék pénzelésbe/gyémántozásba, akkor szerintem sok játékost vesztenek. De hát nyilván mindig lesz friss anyahotelos utánpótlás, akinek nem téma, 1-200 gyémi/nap vásárlása. Hozzáteszem ez sem baj, csak a játékot innentől ne stratégiainak, hanem mittomén YOLO NER SOFTBOYGAME-nek nevezzük, #koszieztis. Több a megszorítás az utóbbi időben, mint... de nem folytatom, mert még kiraknak :S
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent