Kibeszélő 1.140

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25996

Guest
A mobilos verzióból mikor veszik ki azt az idegesítő elmosódás effektet? Zavaró is, és még csak azt sem látni, mennyi pontot/próbálkozást vettem.
 

DeletedUser25221

Guest
Ki utálja annyira az androidot, hogy csak ott jelent meg a homályosítás? Rettentően bántja a szemet! Nem lehetne visszacsinálni? Könyörgöm!
 

SilverPrime

Új tag
A mobilos verzióból mikor veszik ki azt az idegesítő elmosódás effektet? Zavaró is, és még csak azt sem látni, mennyi pontot/próbálkozást vettem.
Jó lenne, támogatom.
esetleg ki lehetne kapcsolni, mint az animációkat. De a legjobb az lenne, ha ilyenekről megkérdeznék a játékosok véleményét.
 

erika5503

Aktív tag
This game requires 3D hardware acceleration to be activated within the browser settings. Please make sure that it is enabled to play Forge of Empires (Context3D not available)

a béta szerveren játék közben ezzel találkotam mikor a játék lefagyott és újra akartam belépni---m,ár megint mit alkottak játék közben ??????


ezt írta ki a fordító-------
Ehhez a játékhoz szükség van a 3D hardveres gyorsítás aktiválására a böngésző beállításai között. Győződjön meg róla, hogy engedélyezve van a Forge of Empires (Context3D nem elérhető) lejátszása
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent