Kibeszélő 1.132

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25935

Guest
Sziasztok! Nem terveztek esetleg olyan fejlesztést amivel "semmi eszköz nélkül pl.: "épület raktározás"" lehessen az épületeket elpakolni majd pedig újra osztani az elérhető területekre? Elég hasznos lenne szerintem sok mindenkinek.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ha nem tűnt volna fel, már több helyen beszélnek erről - vagyis lesz.
Nem mellesleg ez a téma nem az a téma (már ahol kérni lehetne); illetve a support itt úgysem válaszol...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A frissítés óta, ha belépek egy városba és a Kitakarításra kattintok, akkor azokon az épületeken is megjelenik a csillag, amit más már korábban kitakarított. Így ha egy ilyen épületet megpróbálok kitakarítani, akkor szól is hogy nem sikerült, mert már ki lett takarítva.
A motiválásnál a csillagok csak azokon az épületeken jelennek meg, amit tényleg lehet motiválni. Ott viszont amit motiváláskor kapok aranyat és terméket, az nem mindig abból az épületből kezd el felszállni, mint amit motiválok.
 

DeletedUser24512

Guest
Kedves Játékfejlesztők! Szerintem még mindig túl erős a lebegőtank, ezért javaslom a további gyengítését: Csak minden második körben tüzelhessen, ilyenkor is mindig magát sebezze meg és ne mozoghasson. (igen, szarkazmus ;) és azért ide írom, mert az eredeti fórumába nem írhatok, mert egy szenvelgő csapattagnak nem tettszett amit írtam, ami valljuk be k*va -röhejes... )
Más arra van valami terv, hogy a 7 millió medállomal mit kezdjek?! Mert ez elég érdekes, hogy gyakorlatilag semmire nem jó a medál, de gyűlik...
Azt meg külön és meleg szívvel köszönöm, hogy a májusfa bónuszát visszavettétek, ugyanis, ezért használtam el rájuk a fejlesztőket... Akkor kérem azokat vissza....
 

DeletedUser25802

Guest
Kedves Játékfejlesztők! Szerintem még mindig túl erős a lebegőtank, ezért javaslom a további gyengítését: Csak minden második körben tüzelhessen, ilyenkor is mindig magát sebezze meg és ne mozoghasson. (igen, szarkazmus ;) és azért ide írom, mert az eredeti fórumába nem írhatok, mert egy szenvelgő csapattagnak nem tettszett amit írtam, ami valljuk be k*va -röhejes... )
Más arra van valami terv, hogy a 7 millió medállomal mit kezdjek?! Mert ez elég érdekes, hogy gyakorlatilag semmire nem jó a medál, de gyűlik...
Azt meg külön és meleg szívvel köszönöm, hogy a májusfa bónuszát visszavettétek, ugyanis, ezért használtam el rájuk a fejlesztőket... Akkor kérem azokat vissza....
Medált szívesen fogadok százezres tételekben, köszi. :D
Egyébként a medál-ból területet tudsz venni belőle (de gondolom te már megvetted az összeset) meg CE-n próbákat, meg gondolom GvG-ben is lehet vele valamit kezdeni.
 

DeletedUser24512

Guest
Medált szívesen fogadok százezres tételekben, köszi. :D
Egyébként a medál-ból területet tudsz venni belőle (de gondolom te már megvetted az összeset) meg CE-n próbákat, meg gondolom GvG-ben is lehet vele valamit kezdeni.
Kedves Peter30! Jól gondolod, ügyes vagy és jár a köcsög a köcsögfádra, hogy már mindenre elhasználtam amire lehetett, de egyre csak gyűlik...
Ha lehetne vele kereskedni, szívesen adnék, de sajnos nem lehet... :(
A lényeg, hogy úgy látszik kapunk valamit, pedig valójában nem :(
 

Vanek ur

Aktív tag
Medál: alapvetően arra használható, amit peter30 is írt (gvg-ben is, a mindenkor térképén). Arra pedig nem készültek fel a készítők, hogy ilyen gyorsan felhúzzák maguknak a bárkákat a játékosok, és utána 1,9 (vagy jobb) arányban nyomják az ismerőseik, céhtársaik nevezeteseit, amik után 'mellékesként' nyúlják a több ezer medálokat, amik így náluk túltermelésbe megy... De hidd el, Jötün, ez nagyon nem általános (már hogy medál túltermelése lenne mindenkinek), mert pl. nálam is nemrég jött csak össze az utolsó területre a medálmennyiség, és olyan 110. környékén voltam legutóbb a medáloknál a C szerveren.
 

DeletedUser25802

Guest
Igen és a legnagyobb baj, hogy kis szinten baromi kevés medált lehet szerezni vagy egyáltalán nincs lehetőség medált szerezni nagy mennyiségben, hogy területet szerezz.
Vagy csak úgy, hogy nagy bárkákba próbálsz rakni hátha eléred az 5. helyet és vagy sikerül vagy nem.
 

DeletedUser24512

Guest
Értem én, hogy nektek nem megy, de nekem szinte mindegyik szerón már csak pár területvásárlási lehetőségem van medálokkal és annyi...
Utána csak hasznontalanul fog gyűlni. GVG-meg amíg ilyen vacak én nem játszom vele, nem mellesleg 7 millió medál az egész térképre elég lenne ;)
 

Vanek ur

Aktív tag
Értem én, hogy nektek nem megy, de nekem szinte mindegyik szerón már csak pár területvásárlási lehetőségem van medálokkal és annyi...
Utána csak hasznontalanul fog gyűlni. GVG-meg amíg ilyen vacak én nem játszom vele, nem mellesleg 7 millió medál az egész térképre elég lenne ;)
Értelmezés. Mint írtam, nem csak nekünk nem megy (mellesleg azt is jeleztem, hogy nekem már megvan pár hete). Köszi! ;)
Egyébként kb. 4,5-4,6 milla medál a jelenlegi mennyiség, ami után megvan az utolsó is; de pl. van olyan ismerősöm, aki költötte is (6 milla szerzettnél jár, de még nem sikerült elérnie az utolsó területet, mert a többit elköltötte - vagyis lehet költeni, ha akarja valaki).
 

DeletedUser24512

Guest
Értelmezés. Mint írtam, nem csak nekünk nem megy (mellesleg azt is jeleztem, hogy nekem már megvan pár hete). Köszi! ;)
Egyébként kb. 4,5-4,6 milla medál a jelenlegi mennyiség, ami után megvan az utolsó is; de pl. van olyan ismerősöm, aki költötte is (6 milla szerzettnél jár, de még nem sikerült elérnie az utolsó területet, mert a többit elköltötte - vagyis lehet költeni, ha akarja valaki).
Te írsz értelmezésről?! Eszemf*szommegáll... A 7 millió az egész térképre elég lenne mondat a GVG mondatban volt. ehem... arra lenne elég az egészre... ehemm... 7 millióm meg úgy van, hogy minden területfejlesztést megszereztem...ehemm... értő olvasás tudod? :) Amúgy veled is befejeztem a kommunikációt, mert az ilyennel minek?!
 

DeletedUser20654

Guest
A 7 millió közel nem lenne elég az egész GVG térképre :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Te írsz értelmezésről?! Eszemf*szommegáll... A 7 millió az egész térképre elég lenne mondat a GVG mondatban volt. ehem... arra lenne elég az egészre... ehemm... 7 millióm meg úgy van, hogy minden területfejlesztést megszereztem...ehemm... értő olvasás tudod? :) Amúgy veled is befejeztem a kommunikációt, mert az ilyennel minek?!
Tisztázásként...
1. Ahogy warrax is írta: nem lenne elég a 7 milla sem a gvg térképre (talán még akkor sem, ha egyedül lennél ott - de mivel nem vagy egyedül, ...). Mellesleg erre a részre nem is reagáltam...
2. Mint említettem, nem figyeltél arra, mit írtam (leírtam, hogy nekem megvan, de azzal kezdted, hogy "nekünk" nincs meg).
3. Amit 'pluszként' leírtam, az csak 'plusz' (hogy mennyi az összes medálos területszerzés). Nem reagáltam vele érdemben semmire (újabb félreértés?).
4. Azzal kommunikálsz (és azzal nem), akivel akarsz. De ettől még nem kellene ennyire kiakadni, mert nem figyeltél oda valamire (bár ez is saját döntésed) és ezt felemlegettem.
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent