Kibeszélő 1.108

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25317

Guest
Helo.Érdeklődni szeretnék,hogy ama bizonyos incidensek mikortol jelennek meg mobilon és tableten.én mobilon játszom kb. 3hete,de még mindig nincs,holott a lányom tabon,párom szintugy mobilon játszik,de nekik már pár nap után elérhetövé váltak az incidensek a város körül (hajótörött,kiásott kincs,stb.)Lassan végzek a vaskorral és még semmi jele ama bizonyos dolognak.
Jelenleg Brisgard vidékein probálok várost fejleszteni Acting88 néven.
Kérem mihamarabbi válaszotok.
e-mail címem: hgabor8406@gmail.com
Köszönöm
 

DeletedUser24612

Guest
Nekem a héten a B -n 2 arany és egy ezüst ereklye tűnt el, azaz kinyitva nem kaptam semmit. Eddig nem volt ilyen, igaz a C-D -n most sem, nem tudom hogy ez a frissítés miatt van, vagy csak a B -n bugol a városom.
 

DeletedUser

Guest
Nekem a héten a B -n 2 arany és egy ezüst ereklye tűnt el, azaz kinyitva nem kaptam semmit. Eddig nem volt ilyen, igaz a C-D -n most sem, nem tudom hogy ez a frissítés miatt van, vagy csak a B -n bugol a városom.

Ad jutalmat, csak a felugró ablak nincs... Nyilván nehéz észrevenni ha termék, terv stb. volt az ereklye, de pl zöldnél az épületek elég könnyen kiszúrhatók raktáron. Általános a hoba amúgy, minden világban jelentkezett nálam is...
 

DeletedUser24512

Guest
Sziasztok!
Ezt a két mondatot légyszíves segítsetek értelmezni:
"A szeparált, vagy szétkapcsolt szett épület (vagy a városháza, vagy a hozzá kapcsolódó út) mozgatása az adott szett összes épületében folyó termelés törlésével járt. Ez a viselkedés most javításra került, mostantól csak akkor kerül újraindításra a termelés az adott szett épületeiben, ha a mozgatás után összekapcsolásra kerülnek az épületek."
NA most, hogy a szét vagy az összekapcsoláskor törlődik a termelés, az nem hót mindegy? Szempontomból az a lényeg, hogy betakarítás után tudom csak mozgatni veszteség nélkül. remélem inkább ez úgy értendő, hogyha szétkapcsolom és arrébteszem, akkor összekapcsolás után megy tovább a termelés mintha mi sem történt volna. Így is lenne, fer és logikus amúgy...

Üdv:
Jötün
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent