0.21 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser13516

Guest
Az jó ha több szomszéd lesz. Még jobb lenne ha végre olyan szomszédom is lenne az azt egyetlen egyet kivéve aki legalább ott tart a játékban ahol én. Nem nagyon lehet úgy kereskedni az aktuális kor nyersanyagaival, hogy a szomszédaim 90%a legalább 2 korral le van maradva...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Kíváncsian várjuk az új fajta "szomszéd összevonást" :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok
Én erről teljesen lemaradtam:D Egy dolog ami zavar, igaz ez nem a frissítéssel kapcsolatos. Hiányolom a pvp tornyok zárását követő eredmények feltüntetése, pl ha vasárnap nem figyelem a zárást megelőző utolsó órákat/perceket és a medálom mennyiségével se vagyok tisztában akkor azt se tudom hányadik lettem csak azt hogy ki nyerte a tornyot.
 

DeletedUser5711

Guest
Nekem se az új verzióval van bajom, hanem valamit kezdhetnének azzal, hogy ha egy új céhtagnak szeretnék üdvözlő szöveget bemásolni nem engedi.Megnyomom jobb klikk, aztán a másolást nem érti.:)
 

DeletedUser

Guest
Én nem tudok belépni, vagyis belépek, és kiírja hogy belső hiba és frissit, már fél órája :(
 

DeletedUser3

Guest
mocsari.jeti: hamarosan egy javítás érkezik a szerverekre, ha fél órán belül sem tudsz belépni akkor nyiss jegyet a supporton és megnézzük!

EDIT: Javítva.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5432

Guest
Annyira frissült minden, hogy a szomszédok uazok maradtak.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent