0.17 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
A hosszúkardosnál a 25/25/16-ból a 16 ugye nem a hadmozdulat? Mert akkor a hosszúkardos nagyon brutál lenne.
 

DeletedUser

Guest
Szerintem igen, pont a minimális lépése miatt volt alkalmatlan harcokra és ezért változtattak rajta.:cool:

- - - Updated - - -

Viszont annak h nem jön az új kor nem örülök. Gondolom sokan vannak már akik végigtolták a korokat és toporognak egyhelybe :(. Persze ezt nem leszólásként mondtam :D
 

DeletedUser

Guest
A könnyű egység csak lovasok ellen jó, áldozatnak. Akkor meg miért baj, hogy keveset lép. Nem akarnak egy olyan hosszúkardost, ami 80-szor átmegy a pályán, és korlátlanszor üthet egy lépésben? :p
 

DeletedUser

Guest
A könnyű egység csak lovasok ellen jó, áldozatnak. Akkor meg miért baj, hogy keveset lép. Nem akarnak egy olyan hosszúkardost, ami 80-szor átmegy a pályán, és korlátlanszor üthet egy lépésben? :p

Valamit muszáj volt rajta változtatni mert hasznavehetetlen volt. :confused:
 

DeletedUser

Guest
Mint a könnyű egységek általában...

Szerintem kér ezen vitatkozni, ezt az egységet az őskorba se használtam volna, mivel még a vaskor íjászokkal is le lehet szedni őket ha ugrándozol körbe-körbe a térképen, ergo a korához mérten klaszisokkal gyengébb volt.
 

DeletedUser10514

Guest
Szerintem kér ezen vitatkozni, ezt az egységet az őskorba se használtam volna, mivel még a vaskor íjászokkal is le lehet szedni őket ha ugrándozol körbe-körbe a térképen, ergo a korához mérten klaszisokkal gyengébb volt.
Eddig így volt, ezen szeretnének változtatni, gondolom én. Ugyanezt a célt szolgálja a lovas is léphet bárhová újítás is. Mondjuk idáig elég vicces volt, hogy az ellen berakott 8 lovast a védelembe és ha véletlenül egybefüggő mocsár generálódott le, akkor a túloldalról lenyilazhatta/kőhajítózhatta őket a támadó. Ezen felül ne felejtsük el a nagyobb bónuszokat se, lehet a vaskor íjász már nem lesz annyira erős mint eddig.
 

DeletedUser

Guest
Eddig így volt, ezen szeretnének változtatni, gondolom én. Ugyanezt a célt szolgálja a lovas is léphet bárhová újítás is. Mondjuk idáig elég vicces volt, hogy az ellen berakott 8 lovast a védelembe és ha véletlenül egybefüggő mocsár generálódott le, akkor a túloldalról lenyilazhatta/kőhajítózhatta őket a támadó. Ezen felül ne felejtsük el a nagyobb bónuszokat se, lehet a vaskor íjász már nem lesz annyira erős mint eddig.

Persze, a vaskori íjászt csak példának hoztam fel, gondolom már mindenki a nagyíjas vagy az íjpuskásokkal harcol..
 

DeletedUser

Guest
én lassan a nagyíjasra váltok :) csak megkell építenem xd amugy jó ötlet volt vlamit változtatni ezzel a fajta egységgel.
 

DeletedUser20356

Guest
Sziasztok!
Én speciel nagyon bíztam benne,hogy R....de nem...:mad:

- - - Updated - - -

raktár(miért nem írta ki?)
 

DeletedUser11472

Guest
Sziasztok!
Én speciel nagyon bíztam benne,hogy R....de nem...:mad:

- - - Updated - - -

raktár(miért nem írta ki?)

Azért nem írta ki, mert már egy R betűből tudja mindenki hogy mi hiányzik még nagyon a játékból. A raktárat már kb mindenki úgy várja mint anno a messiást, én speciel nem foglalkoznék az új korszakkal, előbb inkább a raktárat vezetném be, de hát hiába is írok ilyet ígyse úgyse lesz, lenne úgy.
 

DeletedUser11

Guest
Biztosan van okuk, hogy nem rakják be a raktárat. Így az emberek kicsit gondolkoznak. Új korszak bevezetése azért vált szükségessé, mert sokan már a Kései Középkor végén tartottak, és onnan nem volt tovább.
 

DeletedUser10514

Guest
Érdekességként megjegyzem, a piacra már bekerültek az új kor termékei. Igaz senki nem tudja megvenni őket, de sebaj :) És a csaták is mintha nehezedtek volna, főleg a páncélos gyalogosok fejlesztésének köszönhetően.
 

DeletedUser

Guest
Evvel én is megjártam. A nehézpáncélos lovagot eddig 2 lövéssel terítettem le, most már 3 kell neki :s a hosszúíjásztól is!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent