Kibeszélő Űrkorszak: Titán

Üdv

Nincs esetleg valamilyen táblázat, hogy mégis mennyi anyag fog kelleni a nevik fejlesztéséhez 10. szinttől?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Üdv

Nincs esetleg valamilyen táblázat, hogy mégis mennyi anyag fog kelleni a nevik fejlesztéséhez 10. szinttől?

Fandomon fenn van. Hivatalosabb táblázatot ne nagyon remélj, az ilyen játékosoknak biztosított statisztikai, tervezhetőséget segítő dolgokban nem túl jó az inno.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Mondjuk speciel jobban érdekelne, hogy mi az amit ma frissítenek, mert nagyjából 30 perce elérhetetlen a játék és szerver hibát ír ki.
 

Darkpepp

Aktív tag
Penz es termek szukseglet /szint
 

Csatolmányok

  • IMG_0309.jpeg
    IMG_0309.jpeg
    260,4 KB · Megtekintések: 50
  • IMG_0310.jpeg
    IMG_0310.jpeg
    267,1 KB · Megtekintések: 41
  • IMG_0311.jpeg
    IMG_0311.jpeg
    229,4 KB · Megtekintések: 38
  • IMG_0312.jpeg
    IMG_0312.jpeg
    250,9 KB · Megtekintések: 41

Darkpepp

Aktív tag
Csak bele kukkantottam fandom-ba es a pegasusnal a penz ugyan ennyi.
Amugy ez meg a forumrol leszedett info, junius elejen.
 
Már délben elindult. Én már léptem, de a neviket nem találom. A globális ranglistán megnézheted, hogy már vannak vagy öten, akiknek az új neveztese már 10. szint felett van.
 

XIA*

Új tag
Már délben elindult. Én már léptem, de a neviket nem találom. A globális ranglistán megnézheted, hogy már vannak vagy öten, akiknek az új neveztese már 10. szint felett van.
az érdekes, PC-n én nem látom, frissítés után sem. Lehet, csak mobilon indult el? létezik ilyen?
 
Köszönöm szépen a választ! Csak az a baj, hogy kételkedem benne hogy kb öt embernek már kezdés után fél órával a rajzokat is sikerült összegyűjteni, sőt 10 szintig felhozni a nevezeteseket.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Lehetett gyűjteni esemény alkalmával raktárba kerülő tervrajzokat, illetve a martalóc ládában is van.
 
Fent