Kibeszélő Őszi esemény

Az van írva a leírásban:
"A Szamárkarám csak a prémium főnyereménysoron érhető el. Az épület korodbeli termékeket ad, támadási és védekezési bónuszt a védőidnek, illetve motiválása esetén 1 véletlenszerű egységet valamint terméket is nyújt!"
-ám ahogy nézem inkább védekezési bonuszt ad a védőknek és védekezési bonuszt ad a támadóknak, és támadási bonuszt nem ad a védőknek. De lehet rosszul értelmezem.
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Az van írva a leírásban:
"A Szamárkarám csak a prémium főnyereménysoron érhető el. Az épület korodbeli termékeket ad, támadási és védekezési bónuszt a védőidnek, illetve motiválása esetén 1 véletlenszerű egységet valamint terméket is nyújt!"
-ám ahogy nézem inkább védekezési bonuszt ad a védőknek és védekezési bonuszt ad a támadóknak, és támadási bonuszt nem ad a védőknek. De lehet rosszul értelmezem.
Köszönjük, a hibát javítottuk.
 

ocsi66

Új tag
Az eseményeknél különböző feladatokat kell teljesíteni, például építs egy kulturális épületet az aktuális korból, vagy 2 kulturális épületet az előző korból és itt van még egy másik feladat is. Ha megépítem az aktuális kori épületet kipipálja, de a 2 előző korit is kipipálja, így nem tudom begyűjteni a jutalmat csak ha a többi feladatot is teljesítem! A vagy nem azért van, hogy választhassak , hogy melyik feladatsort szeretném elvégezni a jutalomért? De ez nem csak itt, de már korábbi játékoknál is előfordult rendszeresen!
Üdvözlettel: ocsi66
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A vagy pont azt a célt szolgálja, amit kell az adott helyen.
Választhatsz két lehetőség közül az adott részfeladaton belül. Bármelyiket választod (és teljesíted), elfogadja a játék. Azt a részét.
Ez nem azt jelenti, hogy ha két (vagy több) feladatrész van egy adott esetben, akkor a másik feladatot elbliccelheted.
 
Fent