Kibeszélő Őszi esemény (Sütőliga) kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Itt lehet az eseményről beszélgetni, kérdéseket feltenni.
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot!

Van egy olyan feladat, hogy adakozz 180 terméket a Céh kincstárába. Világos és egyértelmű! De. Nem tudok márványt, faanyagot, festőanyagot,követ, bort adományozni!!!! Miért? Ezek nem termékek? De, igen. Szerepel a feladatban, hogy kivéve a Gábor Áron rézágyúja? Nem! Akkor mi van? Nem jó ez így!!!!!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
bronzos termékeket eddig sem lehetett a kincstárba rakni, mint ahogy pl. a marsi termelések sem számítanak bele a feladatokba...
 

DeletedUser26112

Guest
bronzos termékeket eddig sem lehetett a kincstárba rakni, mint ahogy pl. a marsi termelések sem számítanak bele a feladatokba...
Ha van ilyen leírás, szabály akkor rendben. Ha nincs akkor meg csalós a kiírás és változtatni kell rajta. ! Mi az hogy a bronzkori termék nem termék és nem lehet a kincstárba adni? Mint írtam a feladatban nincs megjelölve, hogy kivéve.,,,, OIyant sem olvastam, hogy mit nem lehet a kincstárba tenni. Ez nem tisztességes. Tudom én csak egy játékos vagyok, a fejlesztőkről meg inkább nem beszélek.
 

Kukac

Tag
Adtál már be terméket a kincstárba? Láttál a kincstárban bronzos terméket?
A játék úgy van megírva, hogy bronzkori termék nincs amit keressen a kincstárban. Legfőképpen azért, mert semmi szükség rá, hiszen a céhhek nem tudják sehol és semmire használni.
A CE-re nem mehetsz Vaskorszak előtt, GvG sincs bronzkorszakban, akkor meg mire a bronzos áru a céh kincstárában?
 

DeletedUser26112

Guest
Adtál már be terméket a kincstárba? Láttál a kincstárban bronzos terméket?
A játék úgy van megírva, hogy bronzkori termék nincs amit keressen a kincstárban. Legfőképpen azért, mert semmi szükség rá, hiszen a céhhek nem tudják sehol és semmire használni.
A CE-re nem mehetsz Vaskorszak előtt, GvG sincs bronzkorszakban, akkor meg mire a bronzos áru a céh kincstárában?
No comment!!!!
 
Mióta játszom, minden eventet végigcsináltam, de ezt most valószínűleg abbahagyom. Még az első feladatokat csinálom, és máris ki kellett fizetnem több millió alapanyagot! Mégis miért? Minden feladat végére odabiggyesztik, hogy fizess 900, 600 ezer, vagy 1 millió alapanyagot. Aki összeállította ezeket a feladatokat, az nem játszik? Nem veszi észre, hogy nevetséges, hogy egy 30 perces alapanyag gyorsitásért kéri ezt? A tündibündi házikó a végén fog adni 7060/nap . Komolyan gondoltátok?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
méytengeri meg virtuális jövős városban ha gond a pár millió alapanyag akkor ott probléma van...
a házikó pedig az fp de leginkább a támadás + védekezés miatti bónusz miatt lehet hasznos, nem alapanyagtermelésre...
 

DeletedUser26204

Guest
Szerintem ez az épület a támadó és védekező bónusz, meg a kis méret miatt sokkal hasznosabb, mint a tavalyi őszimalom....
 

DeletedUser26204

Guest
Egyébként meg nem érteni a panaszkodást....tegnap találkoztam egy taggal, akinek 17 varjúfészke volt 8-as szintű...és mondta, hogy még a raktáron van neki, csak parcellákat kell feloldania, hogy letegye :) Mondtam a tagnak, hogy rajtad most látszik, hogy egy férfi eléri amit akar :D ha mást nem egy kis pénzen.
 
A nyitólapon még mindig a nyári eventet hírdetik. Ennyire rosszul megy a cégnek, hogy képtelenek frissíteni?
 

DeletedUser27056

Guest
Szép napot!

Van egy olyan feladat, hogy adakozz 180 terméket a Céh kincstárába. Világos és egyértelmű! De. Nem tudok márványt, faanyagot, festőanyagot,követ, bort adományozni!!!! Miért? Ezek nem termékek? De, igen. Szerepel a feladatban, hogy kivéve a Gábor Áron rézágyúja? Nem! Akkor mi van? Nem jó ez így!!!!!


Vagy hagyod magad megfogni , vagy váltol fel cuccot a korba .Amúgy is fontos a korlépésnél.
Szép napot!

Van egy olyan feladat, hogy adakozz 180 terméket a Céh kincstárába. Világos és egyértelmű! De. Nem tudok márványt, faanyagot, festőanyagot,követ, bort adományozni!!!! Miért? Ezek nem termékek? De, igen. Szerepel a feladatban, hogy kivéve a Gábor Áron rézágyúja? Nem! Akkor mi van? Nem jó ez így!!!!!
 

DeletedUser27056

Guest
Váltsd fel a cuccod a kövi korba! Kor lépésnél is érdemes így tenni.
 

Ravens9

Új tag
Sziasztok!

Mind az öt világban kész vagyok az őszi küldetéssel, és a Szeptemberi házikónak csak 6. fejlesztéséig jutottam .
A sütés kellékei hiányoznak. Két világban túljutottam a felújító készleten - vagyis a 7. fejlesztési szint előtt állok (három világban még a felújító készletet sem tudtam megszerezni), de egyszerűen nincs amiből süssek.
Még az incidenseket is összeszedtem minden nap, mert ott is csurrant-csöppent egy-egy kellék. Egyetlen egy nap nem tudtam beszedni a napi ajándékként kapott terméket.

Kicsit csalódott vagyok!

Szeretem ezt a játékot, kikapcsolódásként minden nap igyekszem játszani, de nem vagyok benne toppon. Ezért szeretném kérdezni, hogy mit rontottam el, vagy a legközelebbi hasonló eseményhez milyen tanácsot tudnátok adni??

Köszönettel! Ravens9
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser26307

Guest
Ezért szeretném kérdezni, hogy mit rontottam el, vagy a legközelebbi hasonló eseményhez milyen tanácsot tudnátok adni??
A napi feladatokat is megcsináltad? Ott ugye kettesével adott. Azzal már meg lehetett szerezni a teljes házikóra valót.

(Ez csak erre lett volna segítség, mert más eseményeknél még nem találkoztam ilyennel.)
 

Ravens9

Új tag
A napi feladatokat is megcsináltad? Ott ugye kettesével adott. Azzal már meg lehetett szerezni a teljes házikóra valót..

Igen, mindent megcsináltam, ami feladatot kaptam.
A küldetés első felében kettő feladat volt, aztán egyesével kaptam a feladatokat. Az utolsó 4-5 napban - mivel naprakész lettem - meg csak napi egy küldetés volt.
Gondolom, ha kihagytam volna valamit, azt görgettem volna a többi feladattal.
 
Utoljára szerkesztve:

Lef------

Nagyon aktív tag
a napi feladat az teljesen más mint a küldetés napi feladata.... 140-150 csillaggal fel lehetett építeni a teljes házikót (feltételezve, hogy az összes küldetés megvolt a +1 fejlesztéssel a végén)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent