új verzió 1.41 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2883

Guest
Jól értettem ki a listából, hogy marad a HW_BOOST nevű játékosbosszantás? Magyarán továbbra sem lehet lelőni a hardveres gyorsítót, ami csak abban gyorsít, hogy mihamarabb kiszálljanak az emberkék a játékból.
 

DeletedUser22490

Guest
És semmit sem változtattak az automata támogató prioritásain se! Gondolom direkt úgy van megírva a program, hogy ne csak azt motiválja/takarítsa amit szeretnénk. Ezt megértem, mert talán akkor nagyon erős lenne, de könyörgöm a dekorációkat nem lehetne abszolút utolsó helyre tenni?!? Egyrészt senkinek sincs rá szüksége, másrészt akárki akármit is mond, hogy "ne rakj le belőle" azok akkor is arra vannak, hogy szépítsék a várost ami a jelenkorban pl. a sok kínai szeméttől eleve úgy néz már ki mint egy trágyadomb!
 

DeletedUser23561

Guest
Nekem az az ötletem támadt, hogy ha már jelentést kapunk róla a támogatás során, hogy 1-1 városban éppen nincs támogatható épület, jó lenne, ha ebben az esetben jönne még egy felugró abalak, ahol eldönthetnénk, hogy mindenképp támogatjuk-e a várost így is, vagy megszakítjuk a műveletet és visszatérünk később.
 

DeletedUser20654

Guest
Ez ugyan csak a következő frissítéskor lehet időszerú, de szerintem elég érdekes hír.

A bétán bevezették a következőt.
[Units] - Damaged units aren't updated in military buildings after auto-battle

Ha jól értelmezem auto-csatában résztvevő egységek nem gyógyulnak. Ha mégsem ezt jelenti akkor bocs.
 

DeletedUser23659

Guest
[Units] - Damaged units aren't updated in military buildings after auto-battle
Ha jól értelmezem auto-csatában résztvevő egységek nem gyógyulnak.
Én is így fordítom... no, ez tényleg érdekes. Engem nem érint, de lesz itt fogaknak csikorgatása...
 

DeletedUser23505

Guest
Utána érdeklődtem a dolognak. Amiről Warrax ir, egy bugfix, tehát ez most előforduló hibajelenség, hogy auto csata után néha nem gyógyulnak az egységek, amit az 1.42-ben korrigáltak. Úgyhogy az auto-huszárok megnyugodhatnak. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10514

Guest
Én mindenesetre gratulálok a folyamatos fejlesztésnek, főleg a városvédő ai kifejlesztőjének. Ugyanolyan sötét, mint eddig volt! Megtámad az ellenfél 1 légvédelmivel és 7 zsivánnyal, na persze, az ostoba ejtőernyőseimnek eszükbe sem jut nem a zsiványokat támadni! Bezzeg ha én megyek szektort foglalni! Hiába tolom elé a zsiványokat, lazán kikerüli őket ameddig tudja! Gratulálok!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent