épületek és azok "kiegészítése"

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3689

Guest
Sziasztok!

Több javaslatom lenne:

Az első, témakörönként lennének csoportosítva az épületek, és minél több -típus- van meg annál több jókedv pont jönne.
vagy limitálva lenne az épület -> ne lehessen 5 kocsma, de iskola egy se!
de visszatérve az első gondolathoz, ha van iskola, kocsma, stb, a legnagyobb épület értéke vonatkozna mindre:
vagyis a meglit kör és a kocsma ugyanúgy 280 boldog pontot ér!

vagy fejleszthető lenne az épület, azaz lenne 1-10 ig szint, szintenként lehetne fejleszteni ugyanúgy mint az utat, vagy a házakat!
ha elérek egy szintet, azaz kifejlesztem a pl kocsmát, azzal egy időben mehet a fejlesztés +1.

A másik: katonák esetében, lehetne jelölni, melyik épületbe lett kifejlesztve az adott egység, illetve nőhetne a tapasztalati szintje a katonáknak, amit lehetne harccal fejleszteni.
 

DeletedUser

Guest
A kiegészítéshez lenne egy javaslatom.

Minden épületben lenne egy 'chekbox' amivel le lehetne tiltani a motiválást/takarítást. Lényegesen hasznosabb lenne így egymás segítése.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Több javaslatom lenne:

Az első, témakörönként lennének csoportosítva az épületek, és minél több -típus- van meg annál több jókedv pont jönne.
vagy limitálva lenne az épület -> ne lehessen 5 kocsma, de iskola egy se!
de visszatérve az első gondolathoz, ha van iskola, kocsma, stb, a legnagyobb épület értéke vonatkozna mindre:
vagyis a meglit kör és a kocsma ugyanúgy 280 boldog pontot ér!

vagy fejleszthető lenne az épület, azaz lenne 1-10 ig szint, szintenként lehetne fejleszteni ugyanúgy mint az utat, vagy a házakat!
ha elérek egy szintet, azaz kifejlesztem a pl kocsmát, azzal egy időben mehet a fejlesztés +1.

A másik: katonák esetében, lehetne jelölni, melyik épületbe lett kifejlesztve az adott egység, illetve nőhetne a tapasztalati szintje a katonáknak, amit lehetne harccal fejleszteni.

Az egységek tapasztalatát nagyon jó ötletnek tartom.
Mennyivel jobb lenne fejleszthetnénk harcosaink? Sokkal ügyesebben kéne taktikázni egy harcban, hiszen a tapasztalat értékesebbé tehetné a katonát.
Nem tudom hányan ismeritek a Battle for Wesnoth nevű játékot, de ha végül hasonlóan nézne ki egy csata, én örülnék.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent