Üzenetközpont

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1909

Guest
Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy ha rámegyek az üzenetközpontra akkor mért írja ki, hogy "Sajnáljuk,belső hiba történt! Probálkozz újra késöbb".
Ezt már 2 napja kiírja mindig amikor megakarom nézni.

Köszi a választ
 

DeletedUser

Guest
Eleinte nekem is ez volt. Miután küldtem egy levelet az egyik szomszédnak, már hiba nélkül megnyitotta.
 

DeletedUser1909

Guest
Köszönöm szépen de már jó
Megnyítottam egy másik böngészöben a játékot ott megtudtam nézni és az óta jó :D
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az üzenetekkel kapcsolatban is lenne kérdésem.
Hogy tudok üzenetet fogadni???? Van a levelezés opció, de ott csak annyit látok, hogy "Írj üzenetet", illetve "Beszélgetések" Egyik játékostársamnak küldtem üzenetet; ha esetleg válaszolt rá, azt hol találom? Elvileg ezen belül kéne lennie, nem?
Írtam a másik topicban is, hogy most kezdtem a játékot, úgyhogy most az "alaposan beleásom magam a dolgokba" időszakban vagyok. :)))

Köszönöm a segítséget!
 

DeletedUser

Guest
Ha megnyitod az üzenetközpontot, rögtön az érkezett leveleket látod.
 

DeletedUser

Guest
Ha megnyitod az üzenetközpontot, rögtön az érkezett leveleket látod.

Hmm... most ugyan nem tudok a játékba belépni a melóhelyemről, csak a fórumba, de otthon megnézem. Viszont amikor ma délelőtt megnyitottam, akkor az ominózus játékostársam neve alatt csak a neki elküldött levelet láttam. Persze lehet, hogy nem válaszolt még. :cool: Na, ezért is lenne jó üzit kapni valakitől, hogy tudjam, milyen. De amúgy miért nincs "beérkezett levelek" opció? Jó, tudom, tudom, Béta verzió. :)
Azért köszi a segítséget!
 

DeletedUser

Guest
Az üzenetközpont nem konkrétan levélként kezeli a kommunikációt,hanem beszégetésként. Egy üzenet és a rá adott válaszok 1 beszélgetésben lesznek rögzítve. Ugyanakkor egy emberrel több ilyen társalgás is lehet aktív. Mindig a legutolsó érkezett vagy küldött üzenet lesz legfölül.
 

DeletedUser

Guest
Még jó hogy leírtam...
A köv verzióban szétszedik bejövő/kimenőre. Szerintem elég feleslegesen...
 

DeletedUser

Guest
udv!

nekem az lenne a kerdesem hogy mit lehet tenni azzal aki privatban anyazik?

lelehet tiltani valahogy a levelezesrol? vagy van valami support ahol jelenteni lehet?
 

DeletedUser

Guest
Igeeeen! Tegnap végre megtapasztaltam, milyen az, ha az ember levelet kap! Most már minden világos!!!! Köszönöm!
 

DeletedUser20472

Guest
Tisztelt supoort !!
Nekem a következő kérdésem lenne az üzenőközponttal kapcsolatban.
Független attól hogy egy és ugyanazon névvel játszok mind a három világban, lehetőség lenne ama hibát kijavítani, hogy amit irnak az egyik világban, az ne látszódjon se a második se a harmadik stb. világában. Most már teljesen össze vagyok keveredve, ugyan ki melyik világból kér ezt azt. Most már egy csomószor elszúrtam és nem abba a céhbe irtam amelyikbe kellettem volna.
Így inkább nem irok semmit és már nem is nézegetem mert ugyse tudom melyik világból származik.
Köszönöm a mielőbbi válaszukat és örülnék ha a következő javításban már ez is ki lenne javítva.
Higgyék el nagyon zavaró.
Ja és még annyi ehhez:
Aki kilépett vagy kitették a céhből azok már ne láthassák a következő beirásokat a körlevélben a kilépést követően.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent