Új hiba Üzenetek bejegyzése

No1 HUNnibal

Új tag
Sziasztok, a következő a problámám:
Készítettem egy bejegyzést az üzenetek közé, de nem tudom szerkeszteni, pl.: Tagot hozzáadni, törölni, pedig én vagyok a céh vezető, másnak nincs is jogosultság adva, közben az egyik tagunk, akinek nincs felhatalmazása tudja szerkeszteni.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Jelented a Supportnak és megnézik.
De azért egy kicsit többet is elárulhatnál, mert itt semmi infó nincs, csak az, hogy nem megy a szerkesztés.
 

No1 HUNnibal

Új tag
Köszönöm írtam neki. A lényeg az, hogy én a céh tulajdonosa, ki minden joggal rendelkezek, nem tudom módosítani az üzenet címzettjeinek a névsorát, ugyanakkor az egyik új felhatalmazás nélküli tag mindezt megteheti. Őt kérem meg, hogy kit tegyen be és kit vegyen ki a címzettek közül.
 

Vanek ur

Aktív tag
Időbelileg azt látom, hogy ez még a régi rendszerben volt; vagyis vélhetően megoldódott. :)
Ettől függetlenül (most már csak mindegy mementóként): ha Te készítetted, és mégis más tudta módosítani, akkor ott át lett adva az üzenetek feletti jog. Vagyis az üzenetben lévő tagok listáján a Te neved mellől ki lett szedve a csillag (vagy Te tetted ezt, vagy megtette más olyan ember, akinek szintén adminjoga volt abban az üzenetben). Ha nem volt más admin joggal felvértezett ember, akkor ez a jog automatikusan átszállt egy másik bent lévőre, és onnantól ő lett annak az üzenetnek az adminja. Hiába vagy Te alapító a céhen belül, az üzeneteknél akkor is 'egyszerű játékos' vagy. Ott annak van admin joga, aki azt létrehozta, illetve akinek utána a létrehozó adott ilyent (az admin jogokkal bíró játékosok pedig egymástól is megvonhatják a jogokat).
Legalábbis én így emlékszem a régi rendszerre. :D
 
Fent