Kibeszélő Újabb rivális kihívás

Gratulálok az Innonak.
Ismét sikerült szerintem nekifutásból öntökönrúgást elkövetniük ezzel a minigamemel.
Nem az lenne az ő céljuk is, hogy minél többen kellemesen szórakozzanak ezzel a játékkal, és ne legyenek túl nagyok a különbségek játékosok között?
Mivel ez a Rivális szinte lehetetlen (túl sok pénz nélkül) egy kezdőnek, megint csak a régi motorosok járnak jól.
Nekik lesz szebb, erősebb városuk, amivel olyan előnyre tesznek szert, amit alig lehet behozni.
Ezzel nem játékra ösztönzik az újakat, hanem kiregisztrálásra, vagy abbahagyásra.

De így a régi játékosok is rosszul járnak, mert megint csak az lesz, hogy egyre belterjesebb lesz a játék.
 

Xadornix

Aktív tag
Nem ugorja at azt a kuldit vaskorban?
Egyelőre nem tudom, másik várossal értem el odáig, a vaskorosban még nem.
De az eddigi eseményeknél sem teljesült, ott eddig mindig vagylagos volt, akadt másik feladat, ami megoldható volt, és azt meg is kellett oldani a továbblépéshez.

Mondjuk jó lenne ezt előre tudni, mert a 15. küldetéshez el kellene használjam az összes "összes alapanyag-termelés befejezése" holmimat.

Szerk:
Hivatalos válasz szerint megakasztja, nem teljesíthető ez a rivális a vaskorban :-(
Akinek nincs régiségkereskedője, alaposan fontolja meg, érdemes-e így belevágni.
 
Utoljára szerkesztve:

RedTom

Új tag
Én ezügyben írtam az ügyfélszolgálatra:
"
Tisztelt címzett!

Az új eseményt így hirdetitek:
"Március 26-tól 48 órán keresztül a nyúlszívűeknek nem lesz helye a játékban!"
Csak ki kéne egészíteni, hogy "nyúlszívűek és vaskorosoknak nem lesz helye a játékban!"
A Régiségkereskedős küldetést lehetetlen teljesíteni...
Vki átgondolhatná ezt a dolgot!

Üdv.: RedTom"

És ezt a választ kaptam:
"
Kedves RedTom,

Meg még egy rakás dolog sem elérhető a Vaskorban.
Akkor most írják át a játékot, hogy a vaskorban elérhető legyen minden?
Akkor meg kár volt éveken át fejleszteni a játékot, megmaradhatott volna a vaskorban és annyi.

Üdvözlettel:

B*ty*k
Game Moderator
"
Magas szintű szövegértésről tanúskodik a válasz. Ezzel az erővel írhatta volna azt is, hogy "le vagytok sza***"...
 

RedTom

Új tag
Nem kötelező senkinek csinálni!
Ez így van.
De ezt az elején kéne közölni a kirekesztettekkel, hogy ne használjon el értékes gyorsítókat! Vagy pont ez a cél, hogy a kicsik maradjanak is kicsik..?
Jóker, te vmi lnnó-bérenc vagy?
Ha nem értetted volna meg a problémát: eddig volt választási lehetőség az ilyen küldiknél, hogy mindenki meg tudja csinálni. De most nincs, és annyi a válasz, hogy "így jártatok..." és ez van, akiben csúnyábban fogalmazódik meg...
 
Ez így van.
De ezt az elején kéne közölni a kirekesztettekkel, hogy ne használjon el értékes gyorsítókat! Vagy pont ez a cél, hogy a kicsik maradjanak is kicsik..?
Jóker, te vmi lnnó-bérenc vagy?
Ha nem értetted volna meg a problémát: eddig volt választási lehetőség az ilyen küldiknél, hogy mindenki meg tudja csinálni. De most nincs, és annyi a válasz, hogy "így jártatok..." és ez van, akiben csúnyábban fogalmazódik meg...
Ennek az a lényege szerintem hogy lépjetek kort szépen mert a játék lényege az is!
De nem vagyok semmi féle bérenc és nem is leszel soha!
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A Riválisnak pont az a célja, hogy aki már a techfa végén jár, annak is legyen valami kihívás, mivel a többi event feladat jószerivel már az event első napján kész.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ennek az a lényege szerintem hogy lépjetek kort szépen mert a játék lényege az is!
De nem vagyok semmi féle bérenc és nem is leszel soha!

A játék lényege, nem a kor lépés. Hanem, hogy összepakolj egy erős várost, találj egy számodra megfelelő céhet és kikapcsoljon így vagy úgy.
De van akinek más a lényege.

A gond inkább az, hogy az inno nem következetes. Lásd most a kulturálissal.
 
Fent