Kibeszélő Új küldetések áttekintés ablak

Nightmare666

Új tag
Jó sok információt kapunk, de nagyon rossz irányba ment el. Nehéz áttekinteni a küldetés részeket (melyik küldiben mennyi minden kell még a teljesítéshez), állandóan nyitogatni az ablakokat. Nagyon nem gyere be.
 

DeletedUser332

Guest
Szia
...ma éppen erre gondoltam...vajon ki az, aki csinálja az Őszi eseményt, gyűjtögeti az almákat, és ma reggel felkiált, "Ez az! Zászlóvivő tábor ! Na erre vártam, rá is hajtok izibe! " - szóval nem tudom akad-e ilyen játékos.

Mint ahogy abban sem vagyok biztos, hogy a küldetések áttekintésének ilyen változtatását a játékosok igénye hozta volna magával.
Gigantikus színes felugróablak, oldalsáv, lapváltó gomb...meg amit el tudsz képzelni.
Bárminek nevezhető, csak könnyen áttakinthetőnek nem. - szerintem.
 

DeletedUser25280

Guest
Hát igen "gyönyörű" egy új küldetés panel. Rohadt nagy előugró színes panel tele kurzor mozgatással ugráló szövegekkel meg lapváltással. Tiszta csili vili kár hogy a szemem meg kifolyik tőle. Ja és persze teljes mértékben átláthatatlan. Eddig legalább csak azt nyitottam meg amelyiket éppen akartam, most meg tekergethetem itt fel le meg lapozgathatok amíg meg nem találom amelyik kell.
 

Gróf úr

Aktív tag
Nem tudom, ki találta ki, ki gondolta úgy, hogy nekünk erre az újításra szükségünk van???
Évekig jó volt valami. Miért kell elbarmolni? Már a nevezetesek ablaka is kiakasztott, mert kényelmetlenebb, mint volt (alig látom hogy hány pont van bent a szükségesből), de ez az új menü, ez nonszensz. Komolyan gondolkodom, hogy abbahagyom…
 

DeletedUser23523

Guest
Ez mind nagyon szép és jó, de amennyiben ugyanazok a nagyrészt felesleges és értéktelen nyeremények lesznek akkor nem tudom mi értelme van. Én elhiszem, hogy aki elkezdi a játékot annak az elején sokat jelent x mennyiségű pénz vagy alapanyag, de azért egy színt után az már teljesen felesleges. Az olyan logikai bukfencekről meg már nem is beszélek (ami évek óta bent van és nem kerül kijavításra) amikor a random küldetésnél tki kell fizetni x mennyiségű pénzt vagy alapanyagot és a nyeremény a befizetett pénz vagy alapanyag fele vagy adott esetben negyede. Nem értem ilyenkor mi a jutalom? Hogy a játék nem 400 ezeret, hanem "csak" 200 ezret húz ki a zsebemből?
 

DeletedUser22490

Guest
Nem lesz olyan, hogy "kiválasztod a kedvencedet", az egésznek pont az a lényege, hogy még többet legyél játékban. Semmi szükség nem volt az újításra, csak nehezebben átlátható az egész,de gyorsabban tudod pörgetni. Sokkal több lehetőség van rá, hogy belehibázz és így többet elveszíts, így gyorsabban fogy a pénzed és alapanyagod, ami úgysem érdekel senkit, ezért észre sem veszik.
Két pozitívuma van: Gyorsabb, és minden felület fölött látható, így nem kell kilépegetni a városba ha meg akarod nézni, hogy hogy áll. Amúgy senkinek sem kellett ez a változás, ahogy a nevezetesek ablak változtatása sem. Köszönjük szépen, eligazodtunk mindkettőn eddig is.
A játék ezer sebből vérzik, jó lenne ha inkább azt vennék már észre, hogy ha leégett a ház, akkor már fölösleges a kerítést festegetni, szép postaládát vagy trendi lábtörlőt venni hozzá.
 
nem tudom más észre vette e,de a küldik jutalmánál mintha eltűnt volna a Fronti által adott bónusz! jelenleg nekem 100% a Fronti által adott bónusz,erre egy küldetés után kapok 10 kátrányt!! akkor az eredeti jutalom a küldetésre 5 kátrány?eddig legalább jelezte a rendszer hogy a bónusszal növelt jutalmat kapom.
a másik meg ebből kifolyólag a jutalom mértéke,NEVETSÉGES. komoly munka tervezés és város rendezés hogy letegyem azt az épületet ami a küldihez kel,erre kapok 2 fabatkát. :-( nem is strapálom magam ezek után.
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]a másik meg ebből kifolyólag a jutalom mértéke,NEVETSÉGES. komoly munka tervezés és város rendezés hogy letegyem azt az épületet ami a küldihez kel,erre kapok 2 fabatkát. :-( nem is strapálom magam ezek után.
Mindig el kell dönteni, megéri-e a jutalom a befektetést, mert a legtöbbször (a nem főküldiket) el is lehet dobni/vissza lehet utasítani/meg lehet szakítani (vagyis nem kell megcsinálni). Ilyen például most volt nekem a bétán, ahol a jelen kori küldiknél volt olyan, hogy építsem meg a helikopter-es katonai épületet, és gyártsak le X helikoptert, a jutalom meg valami 100-200k alapanyag lett volna - és mivel én nem szándékoztam ilyent építeni, így inkább eldobtam, mintsem veszítsek rajta. De ha meg szerettem volna amúgy is építeni, akkor meg viszont pont jól jön a jutalom, hiszen akkor az már tényleg jutalom (mégha ilyen mértékű is).
 

DeletedUser25229

Guest
Sziasztok,

tudja valaki, hogy mi lett a szavazás eredménye arról, hogy Céhexpedíciós küldetési jutalom lehet a területi fejlesztés?

Illetve javaslat, az extra gyémántért vásárolható területi fejlesztés, a korváltáson felüli kettő mellé. (mindenki jól járhatna vele) :)

Legyen egy csodás napotok azt kívánom!
 

DeletedUser25538

Guest
Kedves DaN!
Miért új Dinegu világban a „Történet” fülben megjelenő profil képe?
Brisgardban nem változott meg.
Válaszát előre is köszönöm!
epicplayer
MesterMC: Domdomi08
Új a Dinegu világban
 
Fent