Új ötlet-Adományozás

Szerintetek jó ötlet az adományozás?


  • Összes szavazó
    27

Deme91

Aktív tag
Kedves Fórumtagok!

Nemrég Holonővér játékossal a játékban elkezdtünk ötletelni,hogy mi lenne,ha bevezetnénk a játékba az adományozást.Arra gondoltunk,hogy lehetne gyémántot,pénzt,alapanyagot,profilképeket és termékeket adományozni egymásnak.Ki ne akarna pénzért alapanyagot vagy egy női profilképért férfi profilképet adni a másiknak?Lehet,hogy már páran felvetették előttünk az ötletet,de szerintem meg lehetne valósítani.Ha segítség kell a megtervezésben,szívesen segítünk.

Üdv: Deme91 és Holonővér
 

Feneséges

Aktív tag
Ezeket meg lehet valódi pénzért vásárolni. Még nem próbáltam, de nem, megoldható, hogy megvásárolod és a kedvezményezett játékosnak lesz jóváírva?
 

Deme91

Aktív tag
Ezeket meg lehet valódi pénzért vásárolni. Még nem próbáltam, de nem, megoldható, hogy megvásárolod és a kedvezményezett játékosnak lesz jóváírva?
De,csak nem hiszem,hogy bárki is szeretne pénzt költeni azért,hogy kapjon egy gyémántot vagy pár terméket.
 

zekapitany

Új tag
Ezzel az a probléma hogy igy lehetne huzni több karival 1et... képzeld el hogy elkezdesz másik 3 karival játszani a főkarid mellett és az onnan kapot épületeket terméket gyémánttot ??? átolnád és 3x gyorsabbna fejlődnél.. Elképzelhetetlen számomra a bevezetése :)
esetleg az még elfogadható hogy másnál irják jová amit veszek és nem kell neki megadnom a bankártyám adatait emiatt
 

Lef------

Nagyon aktív tag
ezt felvetettem már ötletnek, hogy kincstárba lehessen gyémántot adakozni azzal a kiegészítéssel, hogy a csatatéren ebből lehessen az épületeket gyorsítani (beleértve a megfelelő naplózását is)
egyből kiderülne, hogy ki mennyire csapatjátékos vagy csak soktornyos potyázó kategóriába tartozó...
 

helen

Nagyon aktív tag
Fölösleges lenne gyémántot kincstárba adakozni.

Mi történne ebben az esetben ?
Fel lehetne használni az építés gyorsítására, de csak a vezető tudná onnan használni, akinek építési joga van.

Jelenleg bármelyik tag tudja gyorsítani az építkezést, aki épp a kellő időben jelen van, és van rá 50 gyémántja, és hajlandó is rákölteni. Most is lehet tudni kik költenek rendszeresen, mert jelezzük ha megtörtént a gyorsítás.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Pont az lenne a lényege, hogy ne tudja mindenki gyorsítani és önös érdekeire felhasználni valamint, hogy "egyenlő" arányban viselje a céh a gyémántterhet..
Az, hogy írod egy szükséges rossz, naplózással mennyivel egyszerűbb lenne...
 

Kalap23

Aktív tag
Fölösleges lenne gyémántot kincstárba adakozni.

Mi történne ebben az esetben ?
Fel lehetne használni az építés gyorsítására, de csak a vezető tudná onnan használni, akinek építési joga van.

Jelenleg bármelyik tag tudja gyorsítani az építkezést, aki épp a kellő időben jelen van, és van rá 50 gyémántja, és hajlandó is rákölteni. Most is lehet tudni kik költenek rendszeresen, mert jelezzük ha megtörtént a gyorsítás.
Ez is igaz.
 
Kedves Fórumtagok!

Nemrég Holonővér játékossal a játékban elkezdtünk ötletelni,hogy mi lenne,ha bevezetnénk a játékba az adományozást.Arra gondoltunk,hogy lehetne gyémántot,pénzt,alapanyagot,profilképeket és termékeket adományozni egymásnak.Ki ne akarna pénzért alapanyagot vagy egy női profilképért férfi profilképet adni a másiknak?Lehet,hogy már páran felvetették előttünk az ötletet,de szerintem meg lehetne valósítani.Ha segítség kell a megtervezésben,szívesen segítünk.

Üdv: Deme91 és Holonővér


Ez ingyen lenne? Én bárhogy legyen támogatom.
;):):)
 
Kedves Fórumtagok!

Nemrég Holonővér játékossal a játékban elkezdtünk ötletelni,hogy mi lenne,ha bevezetnénk a játékba az adományozást.Arra gondoltunk,hogy lehetne gyémántot,pénzt,alapanyagot,profilképeket és termékeket adományozni egymásnak.Ki ne akarna pénzért alapanyagot vagy egy női profilképért férfi profilképet adni a másiknak?Lehet,hogy már páran felvetették előttünk az ötletet,de szerintem meg lehetne valósítani.Ha segítség kell a megtervezésben,szívesen segítünk.

Üdv: Deme91 és Holonővér
Imádom az ötletet!
 
Kedves Fórumtagok!

Nemrég Holonővér játékossal a játékban elkezdtünk ötletelni,hogy mi lenne,ha bevezetnénk a játékba az adományozást.Arra gondoltunk,hogy lehetne gyémántot,pénzt,alapanyagot,profilképeket és termékeket adományozni egymásnak.Ki ne akarna pénzért alapanyagot vagy egy női profilképért férfi profilképet adni a másiknak?Lehet,hogy már páran felvetették előttünk az ötletet,de szerintem meg lehetne valósítani.Ha segítség kell a megtervezésben,szívesen segítünk.

Üdv: Deme91 és Holonővér
Igazlehet pénzért, de nekem tetszik az ötlet. 86%-ban egyetértek a fújolókkal.
 
Fent