Ötletek hosszú távra

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Először is nagy pirospont a játékért, mind az ötlet, mind a megvalósítás nagyon bejövős eddig. Virágzó középkorban járok, és bár bőven van még mit tenni, elgondolkoztam, hogy hosszú távon (akár.. évekre) mi tudna igazán a játékhoz szögezni:

Ami veszettül jó lenne (mondjuk mire megjelenik hivatalosan), az néhány nép bevezetése, valamennyire eltérő fejlődési fával, teljesen eltérő épület, és egység modellekkel, valamint 1-2 speciális, csak az adott népre jellemző tulajdonsággal.

Ezen kívül a komplett háborús / foglalós / támadós rendszert fel lehetne dobni pár okossággal (pl. varázslatok, vagy azoknak valami földhözragadtabb, a játékba jobban illő formája), egyelőre kicsit kevésnek érzem, hogy viszek 8 távolsági egységet, és végigdarálok mindenen.

Még egy dolog így hirtelen: valamiféle isten / vallás rendszer bevezetése a játékba, nyilván ezzel járó bónuszokkal. Ez akár a fenti "varázslat" ötletemet meg is oldhatná például.

Aztán (ez már tényleg nagyon hosszú távra) az egy főváros mellé lehetne valamilyen kisebb "mellék városokat" foglalni / (inkább) építeni, "kolonizálni", esetleg lehetne mondjuk a térképen 1-2-3 területnek a bónusza, hogy kolonizálni lehet az adottt.. mondjuk benszülött falut.

Hirtelen ennyi, remélem, eljutnak az ötleteim a megfelelő helyre.

Keep up the good work!
 

DeletedUser3968

Guest
az elsőt én irtam le a 3 5tletbe ez tetszik
a második mindegy
harmadik rossz ez nem grepolis.elrontaná az egészet
negyedik ez nagyon jó ötlet csak meg kéne oldani hova rakod a kisseb városokat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent