Ötletek elolvasásának visszajelzése a fejlesztők részéről

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23821

Guest
Tisztelt fejlesztésért felelős valaki(k)!

Bizonyára nem egyedül nekem van olyan érzésem, amikor az ötleteimet megírom ezen a felületen, hogy csupán pusztába kiáltott szavak, és leggfeljebb a játékosokkal tudunk eszmét cserélni ezekről a felvetésekről.

Ezért azt javasolnám, hogy valamilyen jelzéssel (ha már kommentálni nem szeretnék azokat) megjelölnétek, hogy legalább olvastátok azokat! Azt, hogy véleményt alkossatok ezekről az ötletekről, illetve vitatkozni is lehessen veletek, fejlesztőkkel, már szinte a tudományos-fantasztikum világába sorolom. Pedig sok felesleges fejlesztéstől megkímélhetnétek magatokat ezzel, amikor a GvG-hez hasonló elcseszett elmebajokat fejlesztetek hónapokig.

Több ezren teszteljük a játékot az aktivitásunkkal; talán érdemes lenne legalább ideböffenteni annyit, hogy: köszi srácok, nyugtáztuk, jó ötlet, vagy csiszolni kellene még rajta, vagy annyit, hogy forduljatok a problémával pszichológushoz, vagy játszatok inkább fakockákkal. De valami emberi kommunikációt én elvárnék tőletek!

Üdv
Adamox
 

DeletedUser6

Guest
Tervben van egy csapat szintű meeting ahol megvitatjuk melyik javaslatokat/ötleteket továbbítjuk a fejlesztők felé. Ennek az első alkalma november 5 lesz ami után közvetlenül ki is írjuk a fórum egy bizonyos részére az eredményt. Az, hogy ez a meeting milyen sűrűn lesz az attól függ mennyi javaslat érkezik.
 

DeletedUser23821

Guest
Nekem van annyi javaslatom, hogy rendszeresen küldhetünk csomagokat a fejlesztőknek.
Pontosabb infó van már erről a meetingről?
 

DeletedUser

Guest
Egyelőre ennyi információval szolgálhatunk.A javaslataidat, továbbra is a fórum ötletekkel foglakozó részére írd ki.Amennyiben lehetséges ,azokat dolgozd is ki,(képek,leírások,miegyebek) :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2883

Guest
adamox: azért van némi hatása az "ideböfögött" ötleteknek. Igaz, a játékmenethez képest kicsit lassan, de az ésszerűek megvalósulnak. Például a városi épületek animációinak kikapcsolhatósága.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent