Ötlet

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3983

Guest
Hello!
Emlékeztek arra ami húsvétkor volt az a tojás gyűjtögetős "játék". Na jó lenne csinálni egy ugyan ilyet a közel jövőben valamilyen ünnepnapon csak nem tojásokkal, hanem valami más gyűjtögetésével. És aki most regisztrált alkalma nyílik arra hogy ő is szerezzen őrlángot, kívánság kutat vagy zsivány laktanyát. Szerintem ez egy jó ötlet vagy nem is muszáj hogy valami ünnepnapon legyen, hanem csak úgy bedobnának egy ilyet. Várom a véleményeket. :)
 

DeletedUser21403

Guest
Mivel hogy alig két hónapja volt a húsvéti event nem hiszem hogy egy ugyanolyat beraknának a játékba!
 

DeletedUser21964

Guest
viszont olyan megint lehetne, hogy medálért lehet venni tervrajzokat, mert amikor az volt, akkor én még a korai középkorban tartottam és csak egy árva kolosszeumom volt és esélyem sem volt nem hogy 400, de még 80 medált sem kifizetni.
 

DeletedUser23285

Guest
nekem az az otletem tamadt hogy kb. 10000 aranyert lehetne novelni egy 4x4-es teruletet,15000 pedig 5x5-ost,200000ert pedig 6x6-os teruletet lehetne boviteni es igy tovabb,
 

DeletedUser3968

Guest
a város struktúrja miatt az 5x5ös és a 6x6os nem lehetne megoldható mert akkor maradnának 1,2,3,x1,2,3asok.
Inkább legyen 4x4es 200 korodbeli termékkel és 8x8as800 korodbeli termékkel.
 

DeletedUser23285

Guest
igy is megfelel nekem,de jo lenne minnel hamarabb alkalmazni
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent