Ötlet(rezsi)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24504

Guest
Sziasztok!
Ugye a játékban vannak harcos, és kereskedő szellemű játékosok! Nekem az az ötletem támadt, hogy ne csak harcolással lehessen medált szerezni, hanem termékekkel is, vagy esetleg területet lehessen venni a városodba alapanyagokból! Hogy hogyan értem a medálosat?
1. Ötlet: Lehetne korszakonként egy verseny szomik között, mint a tornyok,és vagy lehessen beleadni a versenybe olyan kori termékeket, mint a verseny! Az 1. szintén medált kapni, mint a tornyokban!*
2. Ötlet: Nem kellene beadni termékeket a versenybe, hanem azt számolná pontnak, ha elkészül egy termelőépülete(pl. leszedi az aranyat stb)

*:Lehet hogy valakinek több terméke van, valakinek kevesebb, de ha egy ember mindig megnyer egy versenyt, akkor egy idő után csak elfogy neki a termék és nem nagyon tud nyerni többet. Ilyenkor van esélye másnak is nyerni!

Szomik között gondoltam mind a két ötletet, mint a tornyot. :confused:
 

DeletedUser20654

Guest
Remélem tudod, hogy a sok medált nem harccal lehet szerezni.
 

DeletedUser21403

Guest
Úgy ahogy warrax írja! a küldikkel ill. a masik nevezetesének segítésévvel jóval többet lehet szerezni mint a harcokkal!
 

DeletedUser10514

Guest
" vagy esetleg lehessen területet venni alapanyagból" Ezt már rengetegen felvetették. Igazából ugye te sem hiszed, hogy másnak a hibája hogy agyongyártod magad alapanyagból, pénzt meg keveset termelsz? El kell találni az arányokat, le kell rakni a megfelelő nevezeteseket, jobb megoldás mint azon agyalni, hogy ott van 20M alapanyagom és nem tudok vele mihez kezdeni.
 

DeletedUser23561

Guest
Azért kicsi szinten még nincs az embernek számolatlanul forge pontja, hogy mások nevezeteseibe dobálja, közepes szinttől felfelé Alcatrazzal meg már simán lehet helyezést szerezni több toronyban is; ezzel azért kevés nevezetes medál díja versenyezhet. Arról nem is szólva, hogy a PvP tornyok medáljait hetente meg lehet nyerni, a nevezetes meg nem biztos, hogy egy hét alatt szintet lép, pláne abban a magasságban, ahol már tényleg sok medált adna.
Tehát bizonyos szintig mindenképp a harc a legjobb lehetőség a medálok gyűjtésére, és szerintem ez jól is van így. Már így is eléggé megnehezítették a harcot, illetve jelentőségét a pontgyűjtésben lecsökkentették, pedig szerintem a harc az egyik legjobb dolog ebben a játékban, csak rá kell érezni, hogy működik. Ha már annyi előnye se lesz a harcnak, hogy gyorsabban lehet általa terjeszkedni, akkor akár ki is vehetik a PvP-t a játékból, és lehet mindenkinek farmolgatni, építkezni.
Az is teljesen rendben van, hogy pénzért lehet területet venni, ha egyszer leraktad a Szent Márk bazilikát, a pénzkérdés többet fel se merül. Nézd át, milyen nevezetesekre van szükséged, és a támogatás gomb helyett motiválj/takaríts tudatosan, rendes látogatással megfelelő korú épületeket, úgy hamar meglesz a tervrajz.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent