Javítva Összeomlik a játék

Csiliz

Aktív tag
A múlt heti január 5-i frissítés óta egyre gyakrabban tapasztalom, hogy összeomlik a játék. Hogy ez játék hiba-e, vagy böngésző esetleg mindkettő, nem tudom.

1.221.00e76f6dc85 (05.01.2022 10:30), Csiliz (13794), hu1, hu_HU, Windows 10, Firefox/95.0.2, 1750x915, OpenGL Vendor=Mozilla Version=WebGL 2.0 Renderer=ANGLE (Intel(R) HD Graphics Direct3D11 vs_5_0 ps_5_0, D3D11-20.19.15.4835) GLSL=WebGL GLSL ES 3.00
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Kérlek, töröld a böngészőben a sütiket és a gyorsítótárat, illetve próbáld meg másik böngészőben!
 

Csiliz

Aktív tag
Ezeket már jóval a jelentés előtt töröltem, de nem segített. Éppen az előbb frissítettem a Firefoxot a legújabb 96.0-ás verzióra. Majd meglátom, hogy a hiba elmúlt-e, vagy továbbra is jelen van. Javítottak benne valamilyen videóval kapcsolatos hibákat.
 
Nem tudom kapcsolódik e az összeomláshoz, nem gyakran szoktam böngészőből játszani viszont 2-3 napja nem tölti be, kiválasztom a világot, hogy hova lépjen be, elkezd betölteni majd 49% nál megáll és semmi.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Nem tudom kapcsolódik e az összeomláshoz, nem gyakran szoktam böngészőből játszani viszont 2-3 napja nem tölti be, kiválasztom a világot, hogy hova lépjen be, elkezd betölteni majd 49% nál megáll és semmi.

Te is próbáld meg, amit fentebb Csiliznek javasoltam.
 
Fent