Épületraktározás ill. fejlesztő nevezetes épületekre

2 dolgon gondolkodok mostanság:
1. Épületraktározás nevezetes épületekre
Van a sima épületraktározás eseménybeli épületekre. Az ötlet az lenne hogy lenne nevezetes épületekre is. Sok-sok játékos (legtöbben a kezdők rétegéből) szembesülnek avval a hibával, hogy leraknak egy nevit és később rájönnek hogy nem tudják húzni/túl nagy helyet foglal/első meggondolatlanságból lerak egy haszontalan épületeket...A nevi amint bekerül a raktárba, az aktuális szint megmarad. (Senki se veszít semmi.) Amint lerakja a nevit újra, egyből ugyanúgy funkcionál mintha mi se történt volna.
2. Fejlesztőkészlet nevezetes épületekre
Ez a funkció inkább a haladó játékosoknak lenne előny. Lv100 felett a nevik eléggé pontigényesek, inkább lenne egy olyan fejlesztő, amit alkalmazva a nevi lép automatikusan egy szintet. Természetesen mindkettőt el lehet adni a régiségkereskedőnél. :)

Ezek lennének ötleteim, kíváncsi vagyok rá hogy mit gondolnátok ezekről. Építő jellegű véleményeiteket/kritikáitokat várom lenn a komment szekcióba :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
1. Ha rájössz, hogy mégsem kell egy nevi, akkor miért nem törlöd egyszerűen?
Ha most értéktelen, valószínűleg a jövőben még inkább az lesz. (Hacsak nem adnak neki valami új hasznos funkciót.)
2. Ha valakinek már 100-as szint felett vannak a nevijei, annak valószínűleg már rengeteg felesleges pontja is termelődik, amit nem tudna mire elhasználni, ha nem kéne tovább húzni a nevezeteseit. Ráadásul a játéka is teljesen értelmét veszítené, ha már nem kéne a nevezeteseit húzni, hanem csak úgy léptethetné egy fejlesztővel.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
2 dolgon gondolkodok mostanság:
1. Épületraktározás nevezetes épületekre
Ezzel csak az a probléma,hogy fp-t raknak neked be mások vagy saját magadnak pakolsz be,de az elterjedt módszer ( nincs szabályzathoz kötve) ,hogy 1,9-el építenek vagy láncokba stb... verzió vagy ahogy én sokaknak szoktam segíteni,be nézek hozzá és kisebb fp-vel teszek neki,ha akarja,ha nem :D Nos ezek az fp-k elvesznek és nem tudnak bekerülni a raktárba,ezért nullázódik a nevi,ha rakiba helyezed és kezdheted előről.
2. Fejlesztőkészlet nevezetes épületekre
Ezt pontosan nem értem,milyen fejlesztésre gondolsz itt? Eventes épületre vagy egy másik nevezetes épületre ami ilyet bónuszol ?

Amit még nem értek???
Természetesen mindkettőt el lehet adni a régiségkereskedőnél. :)
Melyiket lehetne beadni? A neveztes épületeket és azt a fejlesztőt ami a szint lépést bőnuszolja vagy mit?
 
Ezzel csak az a probléma,hogy fp-t raknak neked be mások vagy saját magadnak pakolsz be,de az elterjedt módszer ( nincs szabályzathoz kötve) ,hogy 1,9-el építenek vagy láncokba stb... verzió vagy ahogy én sokaknak szoktam segíteni,be nézek hozzá és kisebb fp-vel teszek neki,ha akarja,ha nem :D Nos ezek az fp-k elvesznek és nem tudnak bekerülni a raktárba,ezért nullázódik a nevi,ha rakiba helyezed és kezdheted előről.

Ezt pontosan nem értem,milyen fejlesztésre gondolsz itt? Eventes épületre vagy egy másik nevezetes épületre ami ilyet bónuszol ?

Amit még nem értek???

Melyiket lehetne beadni? A neveztes épületeket és azt a fejlesztőt ami a szint lépést bőnuszolja vagy mit?
1. az, h a nevikre való fejlesztés olyan lenne h alkalmazod azt a felújítót és a nevi automatikusan lép egy szintet.
2. A nevit nyílván nem lehessen beadni raktárba, hanem csak az arra vonatkozó speciális épületraktározást ill. fejlesztőt
 

LoveCanKill

Aktív tag
Tul nagy segítség lenne mind a kettő.


Az első pont csökkentené a játékosra """"nehezedő nyomást"""" hogy márpedig gondolkozzon előre, tervezzen, járjon utána a dolgoknak.

A második pedig teljesen felesleges. Lorant is leírta, hogy miért.
 
Fent