Élénk őszi szőlőskert

ashea55

Nagyon aktív tag
Én a Jupiter korban vagyok és az Élénk őszi szőlőskertem is .A problémám az hogy a leírásban az áll hogy 24 óránként 10 db magasabb korhoz tartozó térkép részletet ad , tehát akkor Titánkori rajzokat kéne adnia , azonban Tegnap és a mai aratáson észrevettem hogy a Jupiter kori MI nevezetes épülethez adja a rajzokat , nem tudom ,hogy előtte is így volt e de csak tegnap vettem észre , Ma direkt figyeltem és ugyan azt kaptam ! A kérdésem a leírás a hibás vagy valami nem oké :(
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Szerintem valami nem oké! De majd jön Bütyök, hisz mostanában úgyis elég aktív más topikokban is, aztán majd megmondja a frankót :D
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nem azt írja, hogy a korodtól magasabb korú rajzokat ad.
Magasabb kori nevezetesekhez ad rajzot. A jupiteri kor is már magasabb kor hiszen az utolsó előtti kor.
Azoknak van ebből hasznuk, akik még az elején vannak a játéknak. Akik a végén járnak, azoknál nagyon beszűkül a kapható rajzok listája.

(Próféta, ha már erre jártam, megyek a másik helyre is, hogy ne hiányoljatok. :-D)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Nem azt írja, hogy a korodtól magasabb korú rajzokat ad.
Magasabb kori nevezetesekhez ad rajzot. A jupiteri kor is már magasabb kor hiszen az utolsó előtti kor.
Azoknak van ebből hasznuk, akik még az elején vannak a játéknak. Akik a végén járnak, azoknál nagyon beszűkül a kapható rajzok listája.

(Próféta, ha már erre jártam, megyek a másik helyre is, hogy ne hiányoljatok. :-D)
Nos akkor tanuljanak meg fogalmazni mert az én olvasatomban a magasabb korok nevezeteseit kellett volna írniuk !! Mert ez így nagyon megtévesztő . Sőt egyedüli csábereje az eventépületnek pont az a 10 Titános rajz lett volna . Köszönöm szépen a tájékoztatást :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Világosan le volt írva itt:

"A tervrajzokat a korodban megfelelő vagy afelett levő korból való nevezetes épületektől kapod."

És szerintem pont, hogy azoknak van ebből hasznuk, akik már magasabb korban vannak, mivel ők olyan rajzokat kapnak, amiket korábban még nem tudtak összeszedni.
 
Fent