Keresési eredmények

  1. Nevezetes épületek

    Félig jogos a ti álláspontotok. Ezért jár a lájk :) De akkor ezek szerint nem olyanoknak való, akik épp kikapcsolódásképp játszanak egy keveset, és nem akar kommunikálni - csak kikapcsolódni. Köszönöm a válaszaitokat! :)
  2. Nevezetes épületek

    Csak egy példa: 2-en vagyunk. Ugyebár ez az egyik opció, hogy térkép darabjaihoz jussak. Ha belerakok a tiedbe 1 fp-t és 100 a jutalom, nemhogy kapok épület részeket, de még 99 fp-t is. De ha te megmondod, hogy figyi ez az elvárásom,hogy minimum 150-et rakjak be, akkor ha akarok jutalmat...
  3. Nevezetes épületek

    Sziasztok! Olyan opció nem lehetne, hogy én mondjam meg, hogy ki támogathat a nevezetes épületekben? Vagy esetleg letiltani a nevezetes épületekben való hozzájárulását? Esetleg még azt is be lehetne állítani, hogy melyik játékos hanyadik pozícióra rakhatom. Vagy akár szimplán azt, hogy csak...
  4. Épület forgatása

    Lehet én vagyok a hülye, de megbeszélés volt róla, amit írtak is, hogy a javításokba benne lesznek a forgatások is, de a Dinegu világban ilyen opció nincs :\
  5. Új hiba Téli falu szett

    Kaphatnék részletesebb fotót erről? Mert engem is érdekelne, de még nem jöttem rá, hogyan kell...
Fent