Keresési eredmények

  1. Fogadóba valami időkorlátos bónusz hogy csatánál ne emelkedjen a demó vagy nevezetes épület

    Azok már lent vannak. Elég magas szinten. Csak hiába ha 20% os szekik úgy emelik a demót hogy napi 400 500 maximum 600 csata. Emlékszem mikor 12-14 ezer csatákat nyomtam el egy CsT alatt hol van az már azóta csak rosszabb lett ez a játék… Ezekbe a dolgokba se lesz semmi változás mert ez nekik...
  2. Fogadóba valami időkorlátos bónusz hogy csatánál ne emelkedjen a demó vagy nevezetes épület

    Borzasztó lett ez a játék ezzel hogy nem lehet normálisan csatázni. Reggel az ember feljön játszani és 30-40 perc alatt el is lövi a napi demót. Jó lenne valamit kitalálni rá. Elég sokan offolták már ezért ezt a játékot, és ha nem lesz változás lehet lesznek is még… Valami nevezetes ha húzna az...
  3. Kocsma látogatás egyszerűsítése

    Üdv. Olyan kérdésem lenne, hogy a kocsma látogatasokat nem lehetne megoldani úgy mint a barátok, Céhtársak, szomszédok motiválását? Nem kellene minden egyes tagon vegigmenni hanem a rendszer mutatná a szabad helyeket, hogy mennyi hely szabad és egy gombnyomásra be lehetne ülni.?!
  4. Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    Ahogy néztem neked sem ártana kicsit fejlődni lehet egy ilyen Nevezetessel kicsit haladnál is valahová
  5. Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    Figyelj csak 2016 óta játszok. Biztos vannak olyan dolgok amit nem tudok de azért minden nap fent vagyok és tolom a játékot. Az hogy egy ötletet felvetettem nem kell egyből lef.kázni. Szerintem. Neked volt már valami ötleted? Nem mindenki olyan céhbe akár lenni ami virágzik folyamatosan. Van aki...
  6. Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    Késő középkor. Addig Zeusz Aacheni Castel közül lehet már tenni valamit le ami támadó bónuszt ad. Ilyet pedig nem írtam hogy minden játékos városa tele van lomokkal mert persze az enyémben is vannak felesleges dolgok. De tudnék mit felvenni ami helyére egy ilyen épületet húznék fel. Bárkát Alcat...
  7. Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    Nekem nem kell hagyni helyet. Én csak azt szeretném elérni ha délre 50 vagy 60 as a Demom és még este szeretnék csatazni vagy tárgyalni akkor egy 80 as szintű nevivel mondjuk feleződjön meg a Demo. Több pontot vagy cuccokat lehetne szerezni. Ennyi rèszemről.
  8. Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    Köszi a választ. Hát lehet te feleslegesnek tartod de lehet más örülne neki. Például aki kicsi szinten van többet tudna csatázni vagy tárgyalni. Nem minden Céh tud 4 táboros helyeket foglalni ott pedig nő a demó rendesen. Hely mindig arra van amire csak akarjuk. Sok kacatot fel kell venni és le...
  9. Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    Esetleg indokolni is tudod miért ne?! Köszi
  10. Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    Üdv. Olyan ötletem támadt a játékkal kapcsolatosan, hogy nem e lehetne olyan nevezetes épület kifejleszteni ami a csatatérben segítene?! Például napi egyszer a Demo megfeleződne vagy minél nagyobb szinten lenne a nevezetes épület annál többet csökkenne a Demó. Szerintem nem lenne egy rossz ötlet...
Fent