Keresési eredmények

  1. Klyma

    Céhcsatatér ligapontjainak átdolgozása

    Ez a fő probléma, hogy jelenleg kiesni sem tudunk a gyémántligából, mert mind a 6 céh parkolóra tette magát,mert a nagyok ellen nincs sok értelme harcolni. Ha ki is esünk végre, következő héten azonnal vissza is ugrunk legelőre, és kezdődik minden elölről. Ez az egész lényege, hogy mi nagyon nem...
  2. Klyma

    Céhcsatatér ligapontjainak átdolgozása

    Látom te nagyon megszeretted a pontrendszert amit felvetettem, de ismételten megkérlek, hogy ne alapul vedd, majd akik értenek hozzá átdolgozzák. Mint már mondtam, egy Casual guild tagjaként beszélek tapasztalatból, amivel számos másik céh 50-100-as ranlistáról szintén egyetért, hogy...
  3. Klyma

    Céhcsatatér ligapontjainak átdolgozása

    Ez megint csak azt takarja, hogy vagy progresszív céhnek vagy egy igen aktív tagja, vagy hozzászoksz, hogy 1-2 havonta bekerültök egy olyan csatatérre, ahol érvényesülni tudsz. Az én javaslatom egy ötlet, nyilván a fejlesztők akik látják a statisztikákat jobb jutalomrendszert dolgozhatnának ki...
  4. Klyma

    Céhcsatatér ligapontjainak átdolgozása

    Sajnos a jelenleg megszerezhető ligapontok mértéke miatt rendszeresen kerülnek olyan céhek a gyémánt 1000-es ligába, akik a nagyobb céhek mellett nem rugnak labdába, és ezek a kisebb céhek már-már azon versenyeznek, melyikük essen ki, hogy a legalább a következő etap-ban legyen esélyük harcolni...
Fent