Keresési eredmények

  1. rkgy

    Jön a kvantumportya

    De ha nem állítanak, akkor nem 7-kor kellett volna kezdődnie? :D
  2. rkgy

    Jön a kvantumportya

    Ez nem lenne túl nagy baj, csak legalább kapnánk egy "Bocsi, meghalt, csúszik, elmarad...... Mindenki húzhat a dolgára" üzit.
  3. rkgy

    Kibeszélő 1.269

    Sőt a demókat se írja.
  4. rkgy

    Kibeszélő 1.216

    Mi az amit a csatatéren javítottatok? A lényeget, a gyorsaságát biztos nem. Abból is lesz valaha valami?
  5. rkgy

    Kibeszélő 1.213

    Én tudok lezárni.
  6. rkgy

    Kibeszélő 1.213

    Ez pont azért van mert csak tölt, meg tölt karikázik.... Mire beér az ütés már akik gépről ütik 30at belevertek. Engem nagyon felháborít, hogy ezzel ennyire nem akarnak, vagy nem tudnak mit kezdeni. Az meg méginkább, hogy minden egyes ezzel kapcsolatos supportnak írt levélre a válasz az, hogy...
  7. rkgy

    Kibeszélő 1.213

    Kritikán aluli a csatatér lassúsága telefonról. Harmadik csatatér, ami üthetetlen! Ezt kéne javítani, nem feleslegesebbnél feleslegesebb fejlesztésekkel terhelni a játékot.
  8. rkgy

    Kibeszélő 1.212

    Szó nincs a mobilos hibajavításoknál a csatatérről.... Szenvedünk ezzel a "gyorsasággal" tovább?
  9. rkgy

    Support Céh csatatér

    Ma érkezett telóra egy frissítés. Nagyon bíztam benne, hogy ez változtat valamin, de ahelyett most már a csatatéren pár ütés után ki is hajít a játékból. Egyre jobb. Elővettem az előző telefonomat, amin még nem frissült augusztus eleje óta a játék, mert nem volt bekapcsolva, és azon hasít a...
  10. rkgy

    Support Céh csatatér

    A lassú csatatérrel kapcsolatban még vasárnap azt a választ kaptam a supporttól, hogy volt egy kis technikai problémájuk, ami már megoldódott. Változás azóta sem történt, viszont legalább azt tudjuk, hogy a probléma a játék készülékében van és nem mi hajigálhatjuk ki a telefonjainkat.
Fent