Keresési eredmények

  1. Aratás

    Szerintem jobb lenne ha nem lenne ez a maximum 100fp-t lehet beszedni egyszerre dolog, mert mikor aratok és 100+fpt (500) szedek be akkor el kell költenem hogy a többit is be tudjam szedni. És mert nem látom értelmét... egyetértetek?
  2. Támogatás, raktár

    Lehetne úgy mint a piac, csak ez globális legyen. Kirak valaki mondjuk 1 varjúfészket és kér érte egy elmegyógy fejlesztőt. vagy elad egy kivansagok kutjat és kér érte egy tudás szentélyt. És lennének kint ajánlatok ugyan úgy. Szerintem ez nagyon jó ötlet.
  3. Támogatás, raktár

    A legjobb ha csak a barátokat és a céhtagokat lemotiválná a gomb. (akik támogattak )Szomszédokat nem szoktam
  4. Támogatás, raktár

    Ötlet: 1. Támogatás: 1 gombnyomással letámogatod azokat akik téged támogattak/fogadóztak. 2. Raktár: Lehetne kereskedni a raktárban lévő (feleslegesnek vélt) cuccokkal. Pl: xy ad egy varjúfészek fejlesztőt, yx ad érte mondjuk egy elmegyógyintézet fejlesztőt. ki mit gondol?
  5. A piacozás

    Sokkal több áru mozogna ha nem lenne inkorrekt ajánlat. Ha mindenki fpért venne a másiktól árut, nincs értelme a piacnak.
  6. A piacozás

    nem halad a piac, csak 0,5-ös ajánlatok vannak amivel NINCS gond csak nincs ki megvegye. - a többi inkorrekt.. szal jó lenne ha több ajánlatot lehetne látni, hátha bead 1-2 érdekeset és pörögne a piac. no meg az inkorrekt szűrő az tetszik. köszönöm akik eddig reagáltak .
  7. A piacozás

    Piacbővítés és inkorrekt szűrő.
  8. A piacozás

    Szerintem te sem fogadod el azokat az ajánlatokat, hogy xy kér mészkőért virtuális anyagot, vagy selyemért jövőset. Ezeket szeretném kiszűrni, mert feleslegesek, 1 hétig kint vannak, nem is látom értelmét h megvegyem. Azt hogy nem kötelez arra h megvegyem, de attól ott vannak és csak ilyen...
  9. A piacozás

    Ugyan azt a szöveget illesztem be, amit a Supportnak írtam. Üdv! Észrevettem a piacozás kapcsán, hogy az ajánlatok 80%-a inkorrekt, sokkal lejjebb lévő kort ajánlanak fel, cserébe jövős, marskori (stb.) árut kérnek érte, és ki van rakva 600x, kicsi tételekben. (nem mindig, valamikor 100-100...
Fent