Keresési eredmények

  1. 1. Alteran a Fejlesztő

    Csatatéri jutalomablakok eltörlése/módosítása

    Sziasztok! Egy javaslatot és egy ötletet is szeretnék tenni a csatatéri jutalomablakokkal kapcsolatban. A javaslat az, hogy legyenek eltörölve, vagy módosítva azon okból, hogy ne zavarják a kritikus esetekben a csataterezőket, mert néha azon a pár másodpercen múlik 1-1 szektor, amit egy ilyen...
  2. 1. Alteran a Fejlesztő

    Támogatás és fogadó látogatás esetén felesleges animáció eltörlése

    Sziasztok! A tegnapi és tegnap előtti nap nekem kicsit bugos volt a játék, legalább is a böngészős verzió, de a jó értelembe, először azt hittem fejlesztés, de most hogy eltűnt, úgy látszik csak bug volt (kár érte pedig), ami lényegében az volt, hogy végig tudtam úgy motiválni és támogatni az...
  3. 1. Alteran a Fejlesztő

    CE arany ereklye jutalom módosítása medál esetén

    Sziasztok! Nem tudom, hogy felvetődött-e már az ötlet, de mivel most nagyon felbosszantott a dolog, így gondoltam létrehozok egy témát, illetve szavazást ezzel kapcsolatban. A probléma az, hogy amit a CE arany ereklyéje ad pl. medálban, az nettó pofátlanság a játék, illetve annak fejlesztői...
  4. 1. Alteran a Fejlesztő

    Körlevél írást segítő fejlesztés

    Sziasztok! Egy olyan ötletem és egyben javaslatom is lenne, hogy a körlevél írási funkciót még egy kis fejlesztésnek alávessétek, mégpedig olyannak, hogy ne csak a céhtagokat lehessen egy gombnyomással beemelni, hanem mondjuk a barátokat, illetve esetleg a szomszédokat is. Nekem most a Galata...
Fent