Keresési eredmények

  1. 1. Alteran a Fejlesztő

    Csatatéri jutalomablakok eltörlése/módosítása

    Sziasztok! Egy javaslatot és egy ötletet is szeretnék tenni a csatatéri jutalomablakokkal kapcsolatban. A javaslat az, hogy legyenek eltörölve, vagy módosítva azon okból, hogy ne zavarják a kritikus esetekben a csataterezőket, mert néha azon a pár másodpercen múlik 1-1 szektor, amit egy ilyen...
  2. 1. Alteran a Fejlesztő

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Az a baj, hogy így is és úgy is idióták. Van az a mondás, hogy sok kicsi sokra megy. Ha a hülye gyémántok árát megfeleznék és esetleg gyakrabban lenne duplás, vagyis 200%-os akció, szerintem sokkal több pénz jönne be egy egységnyi idő alatt, mint így, hogy már lassan egy kisebb vagyont kérnek...
  3. 1. Alteran a Fejlesztő

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Hát gyerekek, nem akarok megsérteni senkit sem, de őszintén szólva, nem lehet finoman fogalmazni azokról, akik ezt tették a CE-vel, úgy látom az InnoGames eleve elmezavarban szenvedő vezetése elvesztette a maradék józan eszét is, ugyanis a játék eddig talán élvezhető komponensét sikerült...
  4. 1. Alteran a Fejlesztő

    Nem játékhiba Nyári esemény

    Jó de te mondtad, az már rég lejárt, ha meg bétán már lejár valami, akkor alfában biztos nem a lejárt lesz, tudtommal és mint linkelték, máshol is hivatalosan úgy van, ergo nem kellett volna a lejártat linkelni és nem lett volna belőle most probléma. Akkor a 8-as nincs jó helyen, igazából...
  5. 1. Alteran a Fejlesztő

    Nem játékhiba Nyári esemény

    Jó és akkor miért raktatok ki egy már a béta teszt alatt elavult esemény leírást, miért nem a legfrissebbet raktátok ki? Na igen, az a másik vicc, egy kicsit jobban ügyelhettek volna arra, hogy hol van az áthúzás, vagy hogy ne 1800 legyen leakciózva, már ha lehet leakciózásnak nevezni, mert...
  6. 1. Alteran a Fejlesztő

    Nem játékhiba Nyári esemény

    De akkor is van valamilyen hiba, mert itt ugye 8-6 FP-t ír, Sedar meg az eseménynél 8-8 FP-t írt és nem a láda jutalmára, vagyis hogy abban lesz, hanem hogy azt az épület adja, szóval nem mindegy, meg az sem hogy mennyit ad, valahol helyre kell rakni a hamis információt.
  7. 1. Alteran a Fejlesztő

    Nem játékhiba Nyári esemény

    Ez igaz, nem szerepel a 8 FP sem a böngészős verzióban, sem pedig telefonon, valószínűleg nem is adna, ha nincs ott. Ha már a hiba javításra kerül, akkor mérlegeljétek kérlek javaslatként, hogy 8 FP helyett 10 FP-ot adjon.
  8. 1. Alteran a Fejlesztő

    Kibeszélő Nyári esemény

    Hát gyerekek, nem akarok negatív lenni, de egy kicsit komolyabban is átgondolhattátok volna (illetve a fejlesztők, vagy a "kreatív" osztály, bár utóbbi esetben nem tűnnek túl kreatívaknak, inkább sóhernek, de mindegy) ezt az eseményt. Az alap kormánykerék koncepció oké, viszont ezzel a malacos...
  9. 1. Alteran a Fejlesztő

    Támogatás és fogadó látogatás esetén felesleges animáció eltörlése

    Ne mond már, nálam a kezdetektől van ilyen a böngészős verzióban még akkor is, ha gyors a net és eléggé idegesítő. Ma pedig nem lassabb a netem, mint pl. tegnap és tegnap előtt.
  10. 1. Alteran a Fejlesztő

    Támogatás és fogadó látogatás esetén felesleges animáció eltörlése

    Sziasztok! A tegnapi és tegnap előtti nap nekem kicsit bugos volt a játék, legalább is a böngészős verzió, de a jó értelembe, először azt hittem fejlesztés, de most hogy eltűnt, úgy látszik csak bug volt (kár érte pedig), ami lényegében az volt, hogy végig tudtam úgy motiválni és támogatni az...
  11. 1. Alteran a Fejlesztő

    CE arany ereklye jutalom módosítása medál esetén

    Ez igaz, de az arany ereklye esetét nézve a többi arany ereklye által adott jutalomhoz képest, valamint a CE-n történő gyors előrehaladáshoz szükséges plusz medál igényt tekintve felmerül a kérdés, hogy mit keres az arany ereklyéknél a medál, főleg ilyen pofátlanul kevés számban. Amúgy nem...
  12. 1. Alteran a Fejlesztő

    CE arany ereklye jutalom módosítása medál esetén

    Sziasztok! Nem tudom, hogy felvetődött-e már az ötlet, de mivel most nagyon felbosszantott a dolog, így gondoltam létrehozok egy témát, illetve szavazást ezzel kapcsolatban. A probléma az, hogy amit a CE arany ereklyéje ad pl. medálban, az nettó pofátlanság a játék, illetve annak fejlesztői...
  13. 1. Alteran a Fejlesztő

    Körlevél írást segítő fejlesztés

    Gyerekek, ne haragudjatok, de ez amit mondtatok mint ellenérv ez abszolút hülyeség. Na nem azért, hogy megsértselek titeket, hanem azért mert mint azt PrOfÉTA is írta, tök mindegy hogy van ilyen funkció vagy nem, akik hajlandóak mindenért levelet írni, azok ilyen funkció nélkül is fognak, ez a...
  14. 1. Alteran a Fejlesztő

    Körlevél írást segítő fejlesztés

    Sziasztok! Egy olyan ötletem és egyben javaslatom is lenne, hogy a körlevél írási funkciót még egy kis fejlesztésnek alávessétek, mégpedig olyannak, hogy ne csak a céhtagokat lehessen egy gombnyomással beemelni, hanem mondjuk a barátokat, illetve esetleg a szomszédokat is. Nekem most a Galata...
  15. 1. Alteran a Fejlesztő

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Nem, csak ahogy felsorolod hogy ez is le lett írva, az is, mégis leírják ... szóval ez olyan mint ha hülyének néznéd a 11 oldal 60%-át adó hozzászólások íróit, legalább is nekem ez esik le, ezért is írtam amit, nem személykedési célból, csupán én sem azért jöttem ide leírni IT-sként annyira...
  16. 1. Alteran a Fejlesztő

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Azért nehogy azt hidd, hogy aki egy rendszerüzenetet megnéz és egy jó koncepcióval kapcsolatban amit végül idiótán csináltak meg, az mielőtt leírja a javaslatát, végig fogja nézni az összes fórum topikot és hozzászólást, hogy ugyan már valahol leírták-e ugyan ezt a javaslatot, vagy sem, sőt...
  17. 1. Alteran a Fejlesztő

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok! Nem tudom, hogy valaki leírta leírta-e már ezeket az ötleteket vagy nem, de azért leírom: - Az új soros termelési funkció esetén a kilépésnél ne nagyítson rá az utoljára termelésbe rakott épületre. Maga a soros termelési funkció nagyon jó ötlet és remekül használható, de a nagyítás...
Fent