Keresési eredmények

  1. Pontcserés játék

    Kedves Paco! Köszönöm szépen a válaszodat. Ha én mégis szeretnék megtudni mindent, amit írtam is, tudnál javasolni valamilyen elérhetőséget, ahol ezt megtehetem? Köszönöm, üdv. Merlyn
  2. Pontcserés játék.

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a pontcserés építésben jártas játékosoktól, segítsetek megérteni, és megtanulni ennek a módszernek a technikáját. Látom, vannak játékosok, akik tartósan egymás nevijeik első helyeit viszik, gondolom talán ez lehet az, amit így neveznek. Ha ez megállapodás...
  3. Pontcserés játék

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a pontcserés építésben jártas játékosoktól, segítsetek megérteni, és megtanulni ennek a módszernek a technikáját. Látom, vannak játékosok, akik tartósan egymás nevijeik első helyeit viszik, gondolom talán ez lehet az, amit így neveznek. Ha ez megállapodás...
  4. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Kedves FoE Csapat! Mint az árvíz, úgy zúdulnak rátok az ötletek. Talán így már nem is érdemes sok mindent leírni, ami zavaró, vagy hiányzik a játékból , hiszen ennyi mindent lehetetlenség komolyan figyelembe venni. Tulajdonképpen nincs nagy baj a játékkal, nem játszanának ennyien, ha nem így...
Fent