Keresési eredmények

  1. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok ! Nem lenne rossz ,ha várostervező módban is látni lehetne az üzenetablakot :)
  2. Kibeszélő Céh adminisztrátorok beszélgetése

    Ahogy Kishi írja :)
  3. Kibeszélő Céh adminisztrátorok beszélgetése

    Biztosan nem ,mivel nem rendelkeztek hozzá joggal .
  4. Kibeszélő Céh adminisztrátorok beszélgetése

    Sziasztok ! Valami nagyon nagy zavar van ebben a törlésben. Pár hete törlődött egyik fontos céhes levelünk . Jeleztük , válasz az volt : nem tudnak segíteni .Újraindítottuk és láss csodát , 1 hét után , a következő frissítéskor ismét törlődött ugyan az a levél .Nem 60 nap , ennyi idő után...
  5. Kibeszélő 1.199

    Hmmm ... érdekes . Bétán és itt magyar szerveren is azt a választ kaptam,hogy végleges funkció ,nem hiba . De ha mégis és javítják , ,akkor nagyon örülök neki :)
  6. Kibeszélő 1.199

    Ezt nem értem én sem ,hogy ebben mi a logika. Mert ezzel gyémánt vásárlásra nem ösztönöznek senkit ,az biztos .Sőőőőőt ! Ezzel jó pár esetleges vásárlót vesztenek , mert nem kevés játékos építette a visszatérőre a játékát .Emiatt az idegőrlő belassítás miatt sokan gondolkodnak a befejezésen...
  7. Kibeszélő 1.199

    Kérdésemre azt írták ,az okokról bővebb információt nem tudnak adni ,egyenlőre csak a visszajelzéseket kell továbbítaniuk a fejlesztők felé. Talán lesz elég negatív vélemény ahhoz,hogy rájöjjenek ,nem volt jó húzás .....
  8. Kibeszélő 1.199

    Supporttól azt a választ kaptam ,hogy szándékos . De nagyon remélem , hogy csak egy korán betett április elsejei tréfa a fejlesztők részéről .....Nagyon elrontották ezzel a játékot ...
Fent