Keresési eredmények

  1. Javítva Frissítési hiba?

    A módosítás kivétele után most minden helyreállt! Köszi :)
  2. Javítva Frissítési hiba?

    Sziasztok! A mai frissítés után ezeket a hibákat észleltük többen is PC-ről. Se saját se mások nevezetesei nem töltődik be pontot tenni nem tudunk. Régiségkereskedő szintén nem tölt be. Globál chatet nem lehet lenyitni mert az i támogatás logó ott maradt. Minden épületnek mutatja a lejárati...
  3. PVP aréna

    Eddig úgy tudtam hogy a legmagasabb korban lévőknek a virtuális ellenfelek a nagyobbak, mert vannak saját korban lévő ellenfelek még kevesebb pontért. Ezt így nem tartom igazságosnak! Szinte büntetés akkor a legmagasabb korban lenni! Virtuális és Marsi korban vannak városaim más szervereken ott...
  4. PVP aréna

    Sziasztok! Én arra lennék kíváncsi hogy Titán korban a virtuális ellenfelek ellen lehetne menni a legtöbb pontért, de akkor miért kapjuk érte a legkevesebb pontot? Mostanában max 360 pontot láttam érte de leginkább kevesebb pontot adnak, míg a többi szerveren kisebb korban lévő városaimban...
  5. Ismert hiba Raktár-Tárolás

    Sziasztok! Sok hiba van a szerókon. Nincs levelezés, cst-ről lehet nyitni csak. Kulturálison csak 4 órás termelést lehet betenni. Gyémánt beszedési lehetőség eltűnt. Csináljatok valamit. :)
  6. Javítva Event napi küldetés sorozat hiba

    Sziasztok! Az összes szerveren javították már a hibát? Mert nekem Dinegun még mindig hibása a küldetés. :(
  7. Kibeszélő Szent Patrik napi esemény

    Sokan nem kaptak akik eddig igen. Én sem kaptam most pedig eddig mindig küldték és a beállítás nálam sem változott. Ráadásul az incidensek sem adnak nagyon aranyat. B és D szervereken vagyok még, ott kapok csak itt Arvahallon nem.
  8. Javítva Küldetések

    Köszönöm a választ! :)
  9. Új hiba Eventes játék

    Sziasztok! Szeretném azt is jelezni hogy az eventes játékon is vannak lefagyások. Próbálok kiszedni pár azonos színű kockát és csak kattintgatom de nem csinál semmit. Frissítéssel tudom folytatni a játékot csak. Kicsit zavaró ez is.
  10. Javítva Küldetések

    Sziasztok! Szeretném jelezni hogy a küldetés ablakok lefagynak amikor szeretném tovább pörgetni a feladatokat. Ha pl belépek a levelezésbe és ki utána tudom folytatni a feladatok tovább pörgetését az eredeti feladathoz de van hogy többször is lefagy. Elég zavaró és plusz időt igényel.
  11. Support Csatatér

    A szerveren nem indult el a csatatér. A többi szerveren megy rendesen.
  12. Küldetések megszakítása

    Ha ez a 2000 megszakítható küldetés végleges akkor vegyék figyelembe azt is hogy melyik korban mennyi visszatérő küldetés van. Nem lenne fair ha ugyan annyit kapna mindenki, hiszen van akinek több mint 10 visszatérő küldetése van, még más korokban ettől kevesebb van. Akkor ők előnyhöz juthatnak...
Fent