Keresési eredmények

  1. Szomszédok és céhtagok rendezése - kor szerint

    Arra gondoltam, a szomszédokat nem-e lehetne koruk szerint rendezni? Ugyan is, a Barátság toronnyal rengeteg idő végig nézni ki milyen korban van, hogy ne régebbi koros nyersekre menjen el a bónusz, az automata meg ugye nem válogat. mondjuk a beállításokban választható lenne, hogy a szomszédok...
  2. Automata kocsmázás

    nem erre gondoltam, ezt tudom én is, de időben nehéz aktiválni a folyamatot egyszerre mondjuk 100 fogadóba nem lehet beülni, mert közben be is telhet a fogadó és az probléma lehet, a takarításnál/támogatásnál nem gond, mert ott akkor is aktiválja ha minden épület támogatva van már. Ezt fogadóban...
  3. Kulturális települések

    Jó lenne új idegen nép is, mert végeztem minddel, kimaxoltam. :) (pl. -római birodalom és épületei, egyiptomi harcoshoz hasonló, Fórum Romanum -1300-as kínai-mongol, selyem, ló, agyag edény, fegyver, jutalom épület Nagyfal torony/kapu 4*4, kis jutalmak falszakasz 4*1 -Atlantiszi /víz alatt/ ...
  4. Big Ben nevezetes és Időgép ereklye

    Hagia-t én is az inno miatt húztam fel ha már ennyi fp belement termeljen is jó ideig, most mind a 2 80-as az napi 96 fp 6 db Fp-s nevim mind 80-as napi 368fp-t hoz + a többi bónusz, igaz van amit így utólag 60 felé nem vinnék. Paco- ez az első és egyetlen FOE szerverem, másik városom még...
  5. Big Ben nevezetes és Időgép ereklye

    lépjetek kor és fokozatosan eltűnnek a lakosok, meg sok lakoshoz sok boldogság is kell, nem érdemes túlépíteni, csak a korokkal párhozamosan, Innovációsba én is belefutottam, alig bírtam lelkessé tenni a csapatot a 40% bónusz termelésért. HZola: Az időgép egy olyan részletekben gyűjthető...
  6. Csatatér............

    simán szervezhető és levezényelhető, csak megfelelő embereket kell össze szedni hozzá, Grepoliszon simán mentek, 3-400 fős hengertámadások, akár 3000 sereges egyszerre egy időbeni csapódással foglalással 100 városra, de komoly időzítés és még ott is lehet bukta a másodpercpontosan visszarántott...
  7. Csatatér............

    Lorant, igaz jogos. Paco, 2,5 perc az összes mező (belsők is) 0-ról 158-ra lett ütve! senkinek még lehetősége sem volt próbálkozni, ahogy letelt a 4 óra csapták, és ahogy megvolt mind szisztematikusan cserélgettek, komolyan eszembe jutott, valami programmal tolják, mint anno a Traviánon, vagy a...
  8. Big Ben nevezetes és Időgép ereklye

    Arra gondoltam, jó nevezetes lehetne a Big Ben. jutalma pedig szinte minden épület (nevezetesek is) termelési/aratási időt (kivétel a lakó, gazdasági és termelő épületek) szintenként emelkedve csökkentené. 1-10 szint 1-10% utána minden szint 0,2% , így 80 szinten 24%-al csökkenne a termelési...
  9. Csatatér............

    Paco 1- nem választjuk a ligát, de ha folyamatosan 1-2 a csapat kisebb ligákban csak összejön a 901 pont a gyémántligához ha akarja ha nem, és akkor 2 hétig nem tud csinálni semmit, még 1 ligát vissza nem esik, ott megint nyernek, 2 hét megint kiesik, és amilyen mázli pont 2 hetes ciklusban van...
  10. Csatatér............

    Ugyan régi téma, de reagálnék, ha még lehet. 1- tény a kisebbeknek fejleszteni kell a céhes mechanizmust, de ugye vannak akik napi 1-2 alkalommal vannak csak fent kikapcsolódás képen velük ez teljesen lehetetlen. akkor lezavarják a pár csatát amit tudnak és kész (már ha van támadható mező és...
  11. Kastélypontok

    igen de a csatatért reggel 8kor ér véget, nem tud mindenki a reggeli kávé mellett alkudozni, és 3 napig nincs igaz csak 2 hetente. a CE 1 napot segít ki, főleg ha előtte már 1-2 nap alatt végig mentél rajta, h meg direkte meghagyod, erre a napra, komoly nyerset követel alkuban a CE felső...
  12. Küldetések megszakításának (2000 db) növelése

    2000 helyett 5000?? nagyon ráérsz ! :D inkább növelt a Frontit 100-200 szintre akkor több jutalmad lesz ugyan annyi feladattal
  13. Kastélypontok

    Ez jó, de vannak napok amikor nem tudunk alkudni, csak csatázni így az az napi 15 alku 240 kp elveszik. Pl hétfő, amikor nincs Csatatér, nincs CE sem, max a PVP-t tudunk csatázni, vagy a szomszédokat zargatni, de alkudozni nem tudunk 2 napon át, még újra nem lesz csatatér., erre ki lehetne...
  14. Épületek módosítása

    Inkább a fejlesztést kellene engedni, pl ha a 10 szinten lehet 2 végállapot egy ilyen épületen, akkor egy teljes fejlesztett épületen, egy újabb fejlesztővel, lehessen módosítani a végső állapotot. pl a pékműhelyeknél macaron-ból legyen mézeskalács.
  15. FP berakás

    Igen, én is jártam már így a pc éppen frissített, és türelmetlenül 2 alkalommal kattintottam a küldre, erre az egész nevit léptettem :( előfordul sajna, de én is azt mondom számolni kell. Viszont javasolnám, az elévülést, pl ha beáll egy nevezetes, vagy inaktívvá válik a tag, 30 nap után térjen...
  16. Új Nevezetés Épület javaslatok

    A Himedzsi-hez hasonlóan kellene egy olyan nevezetes, ami az alkudozáskor ad-hat +jutalmat, mert látom a mi céhünkben is sokan csak csatáznak, a csatatéren, alku alig van a CE-t nem említve (jut eszembe, a fogadóban vehető "+1 alku CE" a csatatéren miért nem lehet aktualizálni?)
  17. Új Nevezetés Épület javaslatok

    Én a Zeus és az Agyahadseregnek, adnék ilyen funkciót, mert azok nem termelnek semmit, csak sereg bónuszt adnak.
  18. Automata kocsmázás

    támogatom bár bonyolultabb a kivitelezése, mert nem csak a 24 órát kell figyelni, hanem a fogadó szobák szabad helyeit is, így gondolom ezért sem készült el, hiszen 140 szobát egyszerre lekövetni, felhasználónként (mikor hol ürítenek), komoly terhelés a rendszernek is.
  19. nevezetes többlet rajzai eladása

    300 gyémánt 1500HuF ~ 4Euro Javaslatom alapján 300- teljes rajz azaz 2700 rajzrészlet 4 eurónyi gyémánt! most komolyan, nem hiszem hogy ez lenne a kifogás erre. Akkor tiltsák be a gyémánt városokat is, ahol egyeseknek 100 kút van. Így ezt a kifogást nem tudom elfogadni!
  20. Kastélypontok

    Lenne egy javaslatom Kastélypontok termelésére Van két nevezetes, ami csak haderőt ad, de semmi napi (24 órás) jutalmat Mi lenne ha a Zeusz, és az Agyaghadsereg, szintekhez igazítva adna Kastélypontokat is?? (pl: Zeusz - 1sz-1kp, ... 10sz-10kp, ... 20sz-15kp, ... 80sz- 45kp Agyaghadsereg: -...
Fent