Keresési eredmények

  1. Zollee

    Adatok Telefonon

    Üdv! Szeretném megkérdezi hogy telefonon hogyan lehet megnézni azt hogy mikor kezdtem a játékot?
  2. Zollee

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Üdv! Egy sokszor zavaró dologban szeretném ha lenne változtatás. A régiség kereskedőben (nem a licit) lehetne szabadon keresgélni ami neked kell, és nem addig várni amíg egyszer egy olyan lesz,vagy gyémántot költeni! Köszönöm Zoli;)
  3. Zollee

    Nevezetes lezárása a tulaj által

    Rengetegen mondták hogy ez probléma lenne nekik is!
  4. Zollee

    Forge pont raktározás

    Az jó lenne! 250 óraig sem lenne muszáj felmenni! De én még vagyok elégedve azzal a 10el. Úgy is jó lenne ha amikor termel a város a fp automatikusan, megy a raktárba!
  5. Zollee

    Forge pont raktározás

    Üdv! Szerintem sokan hasznosnak tartanának, hogyha lehetne a fpket raktarozni. Sokszor van olyan hogy nincs hova költeni, sokszor pedig olyan, hogy nagyon kéne de nincs! Nagyon sok barátom csak azért pakol mások neviebe hogy fpt termeljen a raktárba, de ez mennyivel egyszerűbb volna ha...
  6. Zollee

    Jatekosnev változtatás

    Bővebben? Bemegyek a fórumba, és kérdezi mit segithetek. Mire menjek?
  7. Zollee

    Jatekosnev változtatás

    Hogyan?
  8. Zollee

    Jatekosnev változtatás

    Üdv! Nagyon bankodom amiatt hogy nem tudom szerkeszteni, atirni a jatekosnevemet :confused: ! Kérdés, hogy lesz e ez valamikor megengedve?
  9. Zollee

    Régiségkereskedő

    Akkor nem... :(. Mindegy. (majdnem)
  10. Zollee

    Régiségkereskedő

    De én nem arról beszéltem h kell gyémánt hanem a régiség kereskedőnél a licitezésnél lehetne e azt hogy 2 óra helyett 1 vagy kevesebb idő lenne amíg lehet adni liciteket? ;)
  11. Zollee

    Régiségkereskedő

    Ez most úgy hangzik muszáj gyémántra költeni:confused:
  12. Zollee

    Régiségkereskedő

    Ha valaki költ a játékra. De költség nélkül is jó lenne haladni
  13. Zollee

    Régiségkereskedő

    Hát úgy már tényleg nagyon könnyű lenne:D:D
  14. Zollee

    Régiségkereskedő

    Miért ne?
  15. Zollee

    Régiségkereskedő

    Üdvözlök mindenkit. Szerintem a régiség kereskedőnél a 2 óra licitezes teljesen fölösleges. Lehetne egy olyan fejlesztés hogy a licitezés ideje csak max. 1óra? Szép estét!
Fent