Keresési eredmények

  1. 7kilenced

    Javítva Forge pont számláló

    Valóban valami probléma van vele. Nemegyszer csinál hasonlót (mást mutat alapból, és mást ha ráviszem a kurzort)
  2. 7kilenced

    Raktárban csoportosítás szettek szerint

    Persze .. van aki összekeveri a babot a lencsével, mert milyen jó móka kiválogatni. És van aki külön edényben tartja
  3. 7kilenced

    Raktárban csoportosítás szettek szerint

    Nem tudom (kerestem de nem találtam) volt-e már ilyen ötlet: Csak az egy szetthez tartozók kivetítése a raktárban, ha rákattintok a pici szett ikonra. (pl téli vonat étkezőkocsi-hálókocsi-teherkocsi összekeresgélése. Főleg ha nem tudja név szerint valaki mik tartoznak egy szettbe.) A raktárban...
  4. 7kilenced

    Nem játékhiba céh expedíciós térképen elérhetetlen hely

    Arról van szó, hogy hibás ilyenkor a hely, ahol az ereklye van. Ha egyszer megnyerte az ember, és nem begyűjthető ... hibás. Pont. És lehet magyarázni, hogy így -úgy lehet, ekkor mag akkor. De ha pont akkor nem begyűjthető, amikor megnyerte az embör ... háát hibás, És javítható hiba. Lehet...
  5. 7kilenced

    Nem játékhiba céh expedíciós térképen elérhetetlen hely

    Naa.. megint egy ilyen gyönyörűség. akárhová kattintok, ereklye nem ad :( .kicsi játékos lehet, nem tud több állomást hozni. Mint pl én is amikor kezdő voltam. Méé nem lehet javítani :(
  6. 7kilenced

    Nem játékhiba céh expedíciós térképen elérhetetlen hely

    nem beszedhető sehogysem, akármennyire picit v nagyobban mozgatom az egeret
  7. 7kilenced

    Nem játékhiba céh expedíciós térképen elérhetetlen hely

    Nem először találkoztam ilyen bosszantó hibával ( ebben az esetben az ereklye nem hozzáférhető addig, amíg a nyíllal jelölt célpontot el nem foglalja az ember) Ha nem tudja elfoglalni, ugrott a megtalált ereklye
  8. 7kilenced

    Kibeszélő 1.197

    Elég zavaró lett a csatatéren az, hogy ha ütök valakit, nem az füstöl. hanem a mögötte levő kocka. Főleg, ha áll rajta valaki, mindig azt gondolom, azt ütöm. Miért kellett már megint piszkálni a kinézetet? :(
  9. 7kilenced

    Kibeszélő 1.197

    zoom kivéve, ez nagyon jó. Az előugró ablak felkínálása baromi vacak (felkínálja a más korból való épületnél a gyártást, és a saját korból valót meg sem lehet találni) a gazdasági épületnél ez idegesítő felesleges kattintgatás.
  10. 7kilenced

    Kibeszélő 1.197

    Naa ... mostmár a görgő is offolva (maradt a zoom, és csak keresgéléssel és kattintással lehet kicsinyíteni) ... egyre rosszabb
  11. 7kilenced

    Kibeszélő 1.197

    " Nem értem mi a bajotok ?? Sokkal egyszerűbbé vált a játék ezen része ! Fel ugrik az ablak?? Kilépsz és kész , a nagyítás valóban zavaró ,de kibírható kellemetlenség . " ashea55 Az a baj vele, hogy pont többet kell kattintgatni, ráadásul akármit is csinálsz (mégha semmit sem) akkor is...
  12. 7kilenced

    Kibeszélő 1.197

    Akkor lenne jó, ha ki lehetne kapcsolni. Majd én eldöntöm, hogy melyik épületben (helyileg) hogy fogok termelni. Azonkívül az, hogy akármit választok, vagy nem választok, bezumol az egész ablak, .... áááá :((
  13. 7kilenced

    Új nevezetes ötlet

    Azért, mert sosem tudsz pont ugyanakkor intézni a szüretet mindennap, mint ahogy lejár a 24 óra. Ezért mindennap csúszik előre a szüret ideje. Márpedig az embör időbeosztása, játékra szánt ideje kb mindig ugyanoda esik egy nap. És amikor elcsúszik a szüret annyira, hogy kicsúszik a napi idődből...
  14. 7kilenced

    Új nevezetes ötlet

    Jó lenne olyan nevezetes, amivel a 24 órás gyártási folyamatokat rövidíteni lehetne. (kívánságok kútja, téli vonat, tudás szentély, 24órás nevezetesek, ... stb .. az összes) Mondjuk, egy szint fejlesztésnél mínusz 1 v. 2 perc, az összesre hatólag.
  15. 7kilenced

    Város megtámadása

    Miért is vagy ellen az egyszemélyre szóló fosztásvédelem ellen? Hangsúlyozom, nem támadás, hanem fosztás. És miból gondolod. hogy ugyanolyan drága lenne mint a teljes városvédelem. És egy szóval sem mondtam, hogy nagyon hosszú távra szóljon, csak ugyanannyira, mint a teljes ... csak egytizede...
  16. 7kilenced

    Város megtámadása

    Azért, mert a teljes városvédelem baromira drága. Viszont az vagy 10* kevesebbért, már megérné konkrét játékos elleni védelem. Az üzenetekben pl le lehet tiltani valakit (ingyen) Akkor ilyesmi kéne fosztás ellen is (még ha nem ingyen is lenne)
  17. 7kilenced

    Város megtámadása

    Üdv! Igen, a városvédelmet jó volna valahogy kibővíteni. Pl nem csak általános 1-2-3 napost, hanem pl konkrét játékos elleni védőpajzs lehetősége nagyon jó lenne. Amit úgy gondolnék, hogy vagy a fogadóból elérhetően (pl xx ezüst/nap) , vagy ha megtámad, a "bosszú" nyomógombról elérhetően (vagy...
Fent