Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Alapjában véve nem rossz ez az új csatatér. Viszont kíváncsi lennék rá, milyen lenne ha a mostani CST nem külön külön menne a szervereken, hanem BATTLE ROYAL módban. ( Mindenki mindenki ellen az összes szerverről ). A régi csatatéren megérte forogni valakivel, de a mostani újban már jól...
  2. Új Nevezetés Épület javaslatok

    Rosszul írtam az első bónuszt. A másikkal kevertem össze. Védelem a támadó seregnek. ( Ami vörös pajzsal van mutatva ) Ki is javítottam. Erre gondoltam valójában. Ezzel kéne ez a nevi.
  3. Új Nevezetés Épület javaslatok

    Én tudnék egy jó bónuszt adni neki. Egy olyat, amivel a többi nevezetes nem bír. Védelem a támadó seregnek. És gondolván a céhekre is, a másik bónusza lehetne ( ugye minden nevi 2 bónuszos ) kincstárhoz való támogatás. ( vagyis árut adhatna a kincstárba ).
  4. Hadsereg irányítás kinézete

    Ez nekem is tetszene, ha bekerülne a játékba :)
  5. Pontosabb időjelzés

    Sziasztok :) Az jutott eszembe, nem e lehetne a topikoknál ( az összesnél ) kicsit pontosítani az időjelzést ? Vagyis a jelenlegi helyett pl. 19:25, jelezhetné e a játék 19:25:35 ( vagyis óra, perc, másodperc ) Igy ki lehetne lőni pl. olyan eseteket, amikor több ember is pályázna...
  6. Kocsma tovább fejlesztése ( további helyek miatt )

    Sziasztok :) Nekem csak az az ötletem lenne, hogy a beültethető kocsmabarátok számát is növelni kellene. 16 ról mondjuk 56 ra. ( Lehet sokat írtam. :rolleyes: ) Oké, jó sok a barátunk ( 140 ?? ) jelenleg. De mire 16 osával sorra kerül az egész társaság, a fél banda szomjan hal szerintem. :p...
  7. Augusztusi fórumjáték

    4 eltérést találtam.
Fent