Keresési eredmények

  1. Xantos Philus

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    Tizenkilenc :))
  2. Xantos Philus

    Kibeszélő Vadvilági esemény

    Mint tavaly is, rendkívül primitív és gyerekes dizájnja van ennek az eventes játéknak. Olyan, mintha egy idegesítő appreklámból vették volna ki. A különben megszokott bizonyos szintű realisztikus ábrázolásnak pedig nyoma sincs, így bele sem tudja magát élni magát az ember, mint a többi évszaki...
  3. Xantos Philus

    Kibeszélő 1.232

    Sziasztok! Nemrég tűnt fel, hogy mennyire idegesítő mikor rányomok applikáción a fogadóra és nem a fogadószoba hanem a fogadói bónuszok ugornak fel. Értem, hogy ezzel rá akarják venni a jatékosok kedvét a hirdetéseik megtekintésére, de ez hosszútávra levetítve a nem túl esztétikus rajta lebegő...
  4. Xantos Philus

    Kőkorszaki újítások

    Egyetértek viszont azzal, hogy nincsenek sokszor megfelelően kiépítve a korok. Egy ideje már a kutatási ablakban lévő képet is kivették ami legalább valami feelinget adott az adott kornak. Szerintem a kulturális településeknek sem sikerült a várt módon kiegeszíteni a korokat. Helyette inkább a...
  5. Xantos Philus

    Kőkorszaki újítások

    Szerintem ezzel az az egy baj van, hogy a készítők ezt a kort eleve inkabb csak a játekmenet demonstrációjának szánják, nem pedig egy hosszadalmasabb kutatási folyamatot. Ha belegondolsz, cégük stratégiájának reszét képezi, hogy egy települes megkezdésekor egy rövid demóval a "tesztelő" könnyen...
  6. Xantos Philus

    Hadsereg irányítás kinézete

    Pontosan. Az egység felett pedig egy szám jelezhetné mimdegyiknél hogy mennyi van belőle. Bár nem új felvetés, de az automatikusan feltöltődő hadsereg kombi ötlete sem rossz szerintem :)
  7. Xantos Philus

    Csoportos üzenetküldés

    Én meg azt hiányolom évek óta, hogy miért nem lehet csoportos üzenetnek ismertető képet (ikont) illetve ami fontosabb, leírást adni. Ezzel meg lehetne spórolni oldalnyi magyarázást egy új tag vagy céhtag esetén és a funkció illetve használattal kapcsolatos félreértéseket is el lehetne így...
  8. Xantos Philus

    Csatatér............

    Szerintem ez akkor működne amikor van egy erős céh egy hozzá gyenge ligában. Olynkor sok esetben tényleg segítene a gyengébb céhek letarolásán. Hátrányos lenne ez viszont több erős céh közötti stratégiaban hiszen így nem lenne soha ütközeti nyugalom. Természetesen ez függ a mértéktől is, hogy...
  9. Xantos Philus

    Angyalok vs Démonok

    465
  10. Xantos Philus

    Kibeszélő 1.210

    Hát ... Tényleg ennyi volt? Mondjuk én nekem pont nem jutottak eszembe ezek a problémák, de főleg az üzenetküldőnél lehetett volna azért jobbakat is csinálni pl alap szövegformázási lehetőségek használata (aláhúzás, vastagítás, dőlt betű...) és én annak is örültem volna, ha lehetet volna...
  11. Xantos Philus

    Angyalok vs Démonok

    83
  12. Xantos Philus

    Angyalok vs Démonok

    113
  13. Xantos Philus

    Angyalok vs Démonok

    118
  14. Xantos Philus

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    Sőt, én 2szer annyit dobok :) (Mondjuk így halkan megjegyezve, valamilyen nyereménmyel még izgalmasabb)
  15. Xantos Philus

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    Gratula! :D És most mi van? Kezdődik előlről?
  16. Xantos Philus

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    Helen, sajnos csak egyszer lehet számot írni :/
  17. Xantos Philus

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    4-szer négy az tizenhat meg négy az húsz :)
Fent