Keresési eredmények

  1. *MATRIX*

    Régiségkereskedő

    Sziasztok! A játékban a 40000-es licit után véletlenül 400001-t írtam be...lehet ezen javítani?
  2. *MATRIX*

    Építési terület

    Igen, Nekem is ilyen a városom: szépen elnyúlt, a két szélén elértem a végét, alattam egy nagy üres terület...az is megoldás lenne, Helen-é, hogy egyben az egész város mozoghasson a hálón :)
  3. *MATRIX*

    Építési terület

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy valamelyik frissítésben lesz lehetőség a városrendezés menüpont alatt a lerakott területek átcsoportosítására? Köszi: Andris
  4. *MATRIX*

    Kibeszélő Aztékok

    Sziasztok! 2 napja csinálom az Azték küldetést, amit eddig tapasztaltam: 1. A főépület napi 600 kakaót termel-1 egység út 200 kakaóba kerül...ez nagyon aránytalan ár :( 2. A szentély 1 óra alatt termel 106 babot, 8 óra alatt 424-et... 3. Szerintem gyémánt nélkül esély sincs befejezni a...
  5. *MATRIX*

    1. Feladvány

    1,4,11,12 szám alatt van biztosan gyémánt :)
  6. *MATRIX*

    Kibeszélő 1.136-os verzió

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, változtatható lenne valamikor a Városházában a támogatott épületek listájának sorrendje ( mint egy excel táblában ) ? Nekem kb. 6oldal és egyáltalán nem látom át...szeretném, ha én rakhatnám sorba, mondjuk legfelül a legtöbb FP-vel támogatott épület lenne...
  7. *MATRIX*

    Nevezetes léptetés

    Sziasztok! Nekem egy kérdésem lenne a Nevezetes Épületekkel kapcsolatban: a támogatási listát nézve, ami kb. 6 oldal, picit elvesztem a fonalat, kinek mennyi fp-t pakoltam be és mindig keresnem kell valakiét.Lehetne egy olyan megoldás, hogy én rakjam sorba a támogatott épületeket és akkor sokkal...
  8. *MATRIX*

    Kibeszélő Őszi esemény

    Köszi a választ; pedig milyen jól megterveztem... :(
  9. *MATRIX*

    Kibeszélő Őszi esemény

    Sziasztok! 1 kérdésem lenne, bocsi ha már megkérdezték :rolleyes: Ha az őszi eseménysorozatban begyűjtöttem almákat, de nem használom fel, akkor a lejáratkor ( 1n 23óra) elvesznek, vagy vihetem őket tovább? Köszönettel: Andris
  10. *MATRIX*

    Téli épület szavazás

    Elsőként egy mobilszolgáltató reklámjában hallottam, már akkor nagyon megtetszett, azóta is számtalanszor meghallgattam...
Fent